[ Slobodan Miskovic @ 05.12.2004. 19:34 ] @
Cena karte je 2500 u preprodaji, nije bas jeftino ali za R.E.M. sasvim primereno sa obzirom da dobijas i original CD sa novim albumom....
Inace na site-u pise da je zemlja odrzavanja CS???

Citat:
01.21.05 Hala 1 Belgrade Fair Belgrade CS Special guest Brainstorm


[ BytEfLUSh @ 05.12.2004. 19:53 ] @
CS ti je 2-letter ISO kod za SiCG.
[ superbaka @ 05.12.2004. 21:39 ] @
Citat:
Special guest Brainstorm


jao UZAS! pa valjda su mogli da dovedu neki bend koji svira istu muziku kao REM a ne da prave vasar od koncerta i da poklonike popa terorisu ovim testerisanjem pre koncerta...
srpska posla...
[ S_Kid @ 05.12.2004. 23:48 ] @
Ja sam kartu kupio pre mesec dana po ceni od 2000din, doduse nisam dobio disk. Ne znam koliko ce bas ljudi navuci na karte s tim dizanjem cene i poklanjanjem diska bez obzira sto 500din za disk je bas bas super cena...
[ Bull @ 06.01.2005. 15:23 ] @
..ostale su mi jos 3 karte za R.E.M. !!!
kome treba neka se javi na private za dogovor!
[ toleander @ 06.01.2005. 16:14 ] @
Citat:
STELLANOVA: Cena karte je 2500 u preprodaji, nije bas jeftino ali za R.E.M. sasvim primereno sa obzirom da dobijas i original CD sa novim albumom....


to je cena sa cd-om, ali moze da se kupi i samo karta, tad je 2000 (www.tiketservis.com, na primer)

Citat:
superbaka: jao UZAS! pa valjda su mogli da dovedu neki bend koji svira istu muziku kao REM a ne da prave vasar od koncerta i da poklonike popa terorisu ovim testerisanjem pre koncerta...
srpska posla...


nisu srpska posla, ne odlucuje komuna ko ce biti gost;) brainstorm je predgrupa za sve njihove koncerte u drugoj polovini januara... www.remhq.com
[ Nabukodonosor @ 06.01.2005. 17:05 ] @
U pravu si, ne odlucujemo mi, vec oni koga ce da vode kao predgrupu.
[ bukovski @ 06.01.2005. 20:21 ] @
samo se setite svi sta su oni izjavljivali za vreme bombardovanja - " da treba tamo neke Srbe sve pogaziti i pobiti" ako ko ne veruje imam video snimak toga. do tad sam ih ono voleo od tada ne volim ni da cujem o njima.

mislite o tome
[ Hladijator @ 06.01.2005. 21:39 ] @
daj video snimak, ja ti ne verujem
[ DaChaS @ 07.01.2005. 00:02 ] @
da bash mogao bi da se okachi taj snimak pa da ih i mi zamrzimo
[ Mister Big Time @ 07.01.2005. 01:43 ] @
Daj bre bukovski ne lozi narod. REM nikada to nisu rekli, vec je bilo price za U2. Malo si pobrkao loncice. Onaj Bono derpe iz U2 je tako nesto izvalio tokom bombardovanja....


Sta mislite koliko ce ljudi biti, da li ce uspeti da napune halu kao Deep Purple kad su nam bili?
[ S_Kid @ 07.01.2005. 02:01 ] @
Kinaski, no hard feelings ali i ja mislim da seres... okaci klip!
Istina je da su REM svim snagama podrzali Kerijevu kampanju i odrzali niz promo koncerata ali niti Stajp niti bilo ko drugi iz benda nikada nije imao politicke ispade niti im je muzika svesno naginjala toj strani.

Ja se nadam da Hala nece biti puna kao za Deep Purple jer bice prilicno hladno napolju i vrlo je zajebato gurati se i gaziti sa sve onim ogromnim jaknama... koncerti leti rulz :)
Vidimo se u Hali!

[ dexxx @ 07.01.2005. 09:33 ] @
Da, i ja bih voleo da okacis klip u kome R.E.M. pljuje po Srbiji, posto ne verujem da to postoji, iskreno,... Kao sto rece Mr. Big Time, to je izjavljivao onaj lajavi derpe bono iz u2. Oni vole da guraju svoje prljave noseve u sve sto mirise na politiku.
[ Mister Big Time @ 07.01.2005. 19:58 ] @
Citat:
S_Kid: Kinaski, no hard feelings ali i ja mislim da seres... okaci klip!
Istina je da su REM svim snagama podrzali Kerijevu kampanju i odrzali niz promo koncerata ali niti Stajp niti bilo ko drugi iz benda nikada nije imao politicke ispade niti im je muzika svesno naginjala toj strani.

Ja se nadam da Hala nece biti puna kao za Deep Purple jer bice prilicno hladno napolju i vrlo je zajebato gurati se i gaziti sa sve onim ogromnim jaknama... koncerti leti rulz :)
Vidimo se u Hali!


Pa da, ali to nema veze.... i Jon Bon Jovi je "zdusno" podrzavao Kerija... to je njihova interna stvar, ne tice se nas ovde.... samo kao u slucaju U2 i toga o Srbima...

Pa bio bi bedak da bude prazna hala kao sto sam cuo da je bila na PINK letos :) Kazu 2000 nije doslo. A na Parplima bilo 22000 ;) Rock N Roll forever babe ;)
[ S_Kid @ 08.01.2005. 00:15 ] @
Za Pink je po recima organizatora prodato nesto ispod 4000 karata sto je svakako bedno.

A za U2, osim onog koncerta u Sarajevu i Bonovog sastancenja sa Alijom ja ne znam za bilo kakve konkretne izjave protiv Srba. To u krajnjoj liniji i nije toliko bitno za bend koji iza sebe ima albume kao sto su War, Joshua Tree i Achtung Baby... mnogo vise bih voleo da vidim njih nego REM.