[ Ivan Miladinović @ 09.12.2004. 19:21 ] @
Moze li mi neko konvertovati fajl *.dwg u neki zapis koji cu moci da otvorim, i odstampam...
Recimo Photoshop, Corel...
evo linka za fajl (54 kb), pa ukoliko ima raspolozenih dobrih ljudi...

http://chileeee.fateback.com/vratilo.dwg

Unapred zahvalan.
[ tforgo @ 09.12.2004. 23:44 ] @
Nesto nije uredu ovaj tvoj fajl. Pokusao sam ga otvoriti sa nekoliko programa, ali bez uspeha. Na kraju je jedino MAX uspeo da iscita deo informacija iz fajla. Vidi se da je u pitanju neka osovina, kote se nisu ucitale (jer max ne prepoznaje kotiranje) pa sam ih ja dodao. U sustini fali dosta tehnickih podataka (kvalitet povrsine, podaci iz zaglavlja...)

[ Ivan Miladinović @ 10.12.2004. 04:53 ] @
Zahvaljujem na pomoći, videcu da li ce da mi posluži, pa ću se javiti.

HVALA još jednom.
[ BoxXxoN @ 20.12.2004. 01:45 ] @
Citat:
tforgo:Vidi se da je u pitanju neka osovina

Dechko lepo napisao naziv vratilo vidis da ima zljeb za prenos obrtnog momenta :)
Osovina je nesto drugo...
.)
PozZZ
[ BoxXxoN @ 20.12.2004. 01:48 ] @
Nemam trenutno instaliran AutoCad i Corel. ali treba da Corel direktno otvara .dwg bez problema, jedino je u pitanju sto wec reche ttforgo da nije u redu file
PoozzZZ opet
[ tforgo @ 20.12.2004. 15:01 ] @
Pa ajde ako ti kazes da je vratilo, OK :) Mada sam ja uvek takve stvari nazivao osovinama iako je vrlo verovatno da gresim. U svakom slucaju hvala nainformaciji. Poz.
[ Alt-F4 @ 20.12.2004. 16:40 ] @
File/Export i izaberes .wmf format.Pita te da snimis: Save.Onda selektujes to sto zelis.Desni taster misa ili Enter i to je to
Dobices fajl koji bar 50% manji, a isto toliko kvalitetan.

Naravno mislio sam na AutoCAD.

Pozdrav
[ ilija1 @ 20.12.2004. 19:06 ] @
Corel direktno otvara .dvg file.
[ saleng_42 @ 21.12.2004. 15:14 ] @
AutoCAD 2004 bez problema otvara *.dwg fajl sa linka koji je OP postavio. Možda problem i jeste u tome što je fajl originalno napravljen u "višoj" verziji a-cad nego što je on ima.
Na poruku i link sam naišao sa par dana zakašnjenja, pa sam mislio da je problem rešen i nisam se javljao...neka se OP javi ako problem ipak još nije rešen
[ Che che @ 28.12.2004. 16:23 ] @
OOOkkk.... ima li nekoga ovde.....????
Cacak???
Reci koji ti fajl treba? Koji format? Jpg? Png? Bilo shta....
Ili je vec kasno????