[ Goran Aničić @ 10.12.2004. 15:52 ] @
Poruka stigla na domenski email od YU linka: YU link - vasa statistika
Citat:
Prateci vasu YU link statistiku, primetio sam da pravite jako mali saobracaj. Obracam vam se zato, a sve u cilju poboljsanja vaseg poslovanja, jer ako se Vas sajt nigde ne vidi, onda je isto i kao da ga nema, bez obzira koliko ste truda i novca ulozili da ga napravite.
Domacih prezentacija je sve vise, tako da ne mozete ocekivati previse od besplatne promocije, koja je u principu namenjena sajtovima koji vec imaju zavidnu posecenost.

Predlazem Vam da razmislite o placenoj promociji. Trenutno se na YU linku moze kupiti milion prikaza banera za 250 eur, ali ja bih Vama preporucio nase nove pakete koji su "risk free" kampanje, tj. placate samo za dovedene konkretne posetioce, i to iz izabrane ciljne grupe, a baneri se prikazuju koliko god da je potrebno. Ti paketi ukljucuju i kampanju na Internet Radaru, koji ima zanimljive oblike direktnog marketinga, na primer reklamiranje kod konkurencije ili ciljanje odredjenih grupa koje su recimo zainteresovane za vasu delatnost.

Ako ste zainteresovani detelje mozete pogledati na www.radar.co.yu/marketing/ ili me kontaktirajte na ovaj mail.

Srdacno,
==============================================
Djordje Grujicic
email: [email protected]
Opsenarijum, Beograd, Serbia & Montenegro www.radar.co.yu :: www.yulink.co.yu ==============================================

U ovoj SPAM poruci, na osnovu praćenja nekakve njihove "statistike" mog sajta, primetili su da "pravim jako mali saobraćaj" (?!).
[ tweeester @ 10.12.2004. 16:07 ] @
da, da, i onda je mrmot zavio cokoladu u foliju ... ma klasican spam, samo sto je dosad stizalo samo na engleskom, a evo i domace verzije ...
[ bluesman @ 11.12.2004. 01:34 ] @
Ako nisam pogresio, a verujem da nisam, meni su gospoda trazila da sklonim banner code jer pravim preveliki saobracaj. Cak su zapretili da ce mi obrisati account. Nisam ja kriv (u stvari jesam, priznajem) sto imam 16,5 miliona hitova i 1,5 milion otvorenih strana mesecno. Ja ne razumem sta hoce? :-)
[ Gojko Vujovic @ 11.12.2004. 02:05 ] @
I na es-u se vrteo njihov kod za praćenje jedno vreme, ali su im serveri često bili preopterećeni zbog posećenosti sajtova koji su držali taj kod, tako da sam morao da uklonim sličicu. Korisnici su često dobijali poruku o grešci kada tracking img nije hteo da se učita sa radar servera.