[ Miloje Sekulic @ 13.12.2004. 13:42 ] @
sa sajta B92

13. decembar 2004. | 09:33 | Izvor: B92, SRNA
London -- Jedan učenik osnovne škole u Engleskoj optužen je da je silovao svoju učiteljicu, saopštila je policija.

Učiteljica je navodno napadnuta 29. novembra, tokom časa na kojem je bila sama sa učenikom. Dečak je potom pobegao njenim automobilom, koji je policija kasnije našla.

Nije saopšteno zašto su učiteljica i učenik na času bili sami.

Miloje
[ SmilieBG @ 13.12.2004. 13:58 ] @
Hm... nisi napisao da ucenik ima 13 (slovima: trinaest) godina... Tako da meni zapravo nije jasno, cime je on to nju silovao i kako da ga ona nije mogla nadvladati :S

Sve u svemu izuzetno cudna i sumnjiva vest :)

Poz,
Sale
[ Ivan Dimkovic @ 13.12.2004. 14:19 ] @
Pa ne znam, u mojoj osnovnoj je bilo dece sa 13 godina koja su nosila pistolje i kasikare u skolu :-)

Sta ako je ta osnovna skola negde u Brixtonu (juzni London), recimo - mogla je i gangbang da zaradi :-)
[ Corey @ 13.12.2004. 14:22 ] @
Ona je siguno njemu dala i onda ga je ona tuzila.Ista prica ko iz Francuske cini mi se kada je uciteljica spavala sa isto trinaestogodisnjakom i ima dvoje njegove dece.
[ Ivan Dimkovic @ 13.12.2004. 14:24 ] @
Pa sad - to je bas previse pretpostavljanja - zasto bi ga tuzila za silovanje ako je bio pristanak, od maloletnog klinca tesko da moze da dobije neku paru :)

Bilo je i slucajeva da drzava (USA) tuzi uciteljicu zbog odnosa sa klincem... iako klinac nije imao zaista nista protiv :-)
[ abishai @ 13.12.2004. 14:25 ] @
Posle karanja nema kajanja..... ;)
[ abishai @ 13.12.2004. 14:26 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic:Bilo je i slucajeva da drzava (USA) tuzi uciteljicu zbog odnosa sa klincem... iako klinac nije imao zaista nista protiv :-)


Sto ja nisam bio te srece.... (sa nekom mladjom uciteljicom :).
[ sasas @ 13.12.2004. 14:29 ] @
Citat:
Corey: Ona je siguno njemu dala i onda ga je ona tuzila...


Malo teze za poverovati. A sa 13 pocinju da rade hormoni, jos ako se klinac tog dana najeo lude krave...

ss.
[ BytEfLUSh @ 13.12.2004. 14:40 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic: Bilo je i slucajeva da drzava (USA) tuzi uciteljicu zbog odnosa sa klincem... iako klinac nije imao zaista nista protiv :-)


Hmmm.... To je ona šema kad roditelji kažu detetu "Tell the police you've been molestered" i onda izvlače lovu od škole. :)
K'o u South Park-u.
[ SmilieBG @ 13.12.2004. 14:50 ] @
ma cekaj te bre, polako! je li moguce da sa 13 godina mogu vec da imaju odnos? Mislim, moguce da je nju samo nesto od njega zagolicalo tamo dole, ali silovanje?! Ma daaaaj...

Neko se ostavio zapostavljenim ili se neko nekome sveti...

Poz,
Sale
[ Ivan Dimkovic @ 13.12.2004. 14:52 ] @
Ovaj... SmilieBG... sa 13 dosta dece ima odnos u ovim vremenima :-)
[ boccio @ 13.12.2004. 15:04 ] @
Citat:
BytEfLUSh: Hmmm.... To je ona šema kad roditelji kažu detetu "Tell the police you've been molestered" i onda izvlače lovu od škole. :)
K'o u South Park-u.

da, to iz south parka je bila jaka fora, vristao sam od smeha :) iako je malo drugacija prica...
Citat:

Kyle: They're evil! I WISH I DIDN'T HAVE ANY PARENTS!
Cartman: [smoothly] Well, you… could make them… go away for a while.
Kyle: How?!
Cartman: Well, I mean, you… could… call the police and have them take your parents away.
Stan: The police?
Cartman: Yeah, I saw it on TV. All you gotta do is call the police and say that your parents both molestered you.
Kyle: What's that?
Cartman: I don't know, but it works. When I wanted to get rid of my mom's last boyfriend, I just called the police, and said he was molestering me, and I haven't seen him for three months.

:)))))))))))))))
[ BytEfLUSh @ 13.12.2004. 15:10 ] @
Hehe ma da, ali ja mislim da ima i neka epizoda kad škola mora da plati ogromne sume novca zbog "sexual harrasment"-a... Mada možde je to bilo u nekoj drugoj seriji (Simpsonovi??) pa sam pomešao.

Inače, ta "molestered" epizoda je jedna od najjačih. :)))
[ neca @ 13.12.2004. 15:22 ] @
Citat:
SmilieBG: ma cekaj te bre, polako! je li moguce da sa 13 godina mogu vec da imaju odnos? Mislim, moguce da je nju samo nesto od njega zagolicalo tamo dole, ali silovanje?! Ma daaaaj..


Da li je to nju zagolicalo ili ne, nema to veze :) ali je silovanje silovanje ;)
A i sto sa 13 godina ne bi mogao da ima odnos ;) Pa seti se sta si ti radio u 13 :) dizao se kad dune vetar :)

Meni je samo tu sumnjivo kako neko od 13 godina moze da savlada,zenu( ne znamo koliko godina ima ali nekih 25 minimum) :)
[ SmilieBG @ 13.12.2004. 15:39 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic: Ovaj... SmilieBG... sa 13 dosta dece ima odnos u ovim vremenima :-)


pffff.... nisam mator priznajem, ali... ono... hmmm.... mozda treba malo da se sklonim od ovih racunara?! :)
[ UroS @ 13.12.2004. 16:53 ] @
Neki ljudi ranije sazrevaju, skroz je moguće da je taj 13-ogodišnjak bio bradata konjina od 1.90 pa onda tu i nije toliko čudno.

Ima raznih slučajeva.
[ bokini @ 13.12.2004. 17:50 ] @
imate i ovu cinjenicu da je pobegao sa njenim automobilom . Dobro da se nije negde zabarakadirao i pucao na pandure Imao sam u 6-7 razredu par njih "krupnijih" u odeljenju, mogli bi oni konja da obore.
[ MAD-MAX @ 13.12.2004. 23:22 ] @
Citat:
SmilieBG: ma cekaj te bre, polako! je li moguce da sa 13 godina mogu vec da imaju odnos? Mislim, moguce da je nju samo nesto od njega zagolicalo tamo dole, ali silovanje?! Ma daaaaj...
...


Lepo je kad neko mlad ostvari svoje snove dok je mlad :)
[ sadux @ 14.12.2004. 02:09 ] @
Vidis ti sta je Englez majku mu.... :)
[ su27killer @ 14.12.2004. 10:52 ] @
Citat:
UroS: Neki ljudi ranije sazrevaju, skroz je moguće da je taj 13-ogodišnjak bio bradata konjina od 1.90 pa onda tu i nije toliko čudno.

Ima raznih slučajeva.


Ej ne vrijedjaj :))

Mada sam ja bio 1.80 i tek poceo da se brijem, a hormoni su poceli da mi rade sa 12...valjda znate na sta mislim :))

Inace kod nas vecina djecaka predje na nastavnice sa 11 god. :))))))
[ Burgos @ 14.12.2004. 10:53 ] @
Citat:
Neki ljudi ranije sazrevaju, skroz je moguće da je taj 13-ogodišnjak bio bradata konjina od 1.90

Imao sam jednog takvog u 7. razredu ... Samo sto se taj bavio prenosom cementa, a ne silovanjem
[ silicva @ 16.01.2005. 00:52 ] @
meni je drugarica pusila u 5(petom) osnovne da joj uradim domaci iz biologije!! odnosno nacrtam neku hitinsku kutikulu, tvrdi oklop skakavca!
[ Mitrović Srđan @ 16.01.2005. 01:10 ] @
pu jebem ti gori pedofil nego ja.
ehhh sto nisam Englez u moje vreme si samo mogao da mastas o nekoj nastavnici :p
[ bukovski @ 16.01.2005. 01:20 ] @
e dokle se stiglo daj skratite malo dozivljaje ode tema u oftopic a mozda i lock najpametnije. Imate milion drugih foruma za izivljavanje i pricanje lovackih prica i sl.
bolest
[ abishai @ 16.01.2005. 02:00 ] @
Citat:
 meni je drugarica pusila u 5(petom) osnovne da joj uradim domaci iz biologije!! odnosno nacrtam neku hitinsku kutikulu, tvrdi oklop skakavca!


E bre bas.....
[ van t hoff @ 16.01.2005. 02:08 ] @
Hahaha x10E10 ::)

Ne sijecam se kad sam se skoro ovako ismijao citajuci nesto na internetu, stvarno U made my day :)) ... najeo krave...lepo je kad neko mlad ostvari svoje snove dok je mlad , pa suze mi skoro krenule...

Ma majke mi kad se sjetim kakvih je sve krkana bilo u 4,5,6 osnovne, pa kada pogledam sliku razreda iz tih dana, dvojica su veci od profesora fizickog koji je bio pravi grmalj, mogli bi i slonicu savladati.
A, Smile covjece, pa sve to fercera dole i mnogo prije 13te i spremno je za sondiranje, jos danas uzmi u odzir da ovi klinci danas imaju i internet na raspolaganju, znaci imaju i knowhow na dohvat ruke, gdje ces povoljnije uslove.

Bukovski nemoj da se nerviras, ne misle ljudi nista lose, malo sale nikog nije ubilo.

p.s. vidi onoga u 5.om pa vec :-O, lazes frajeru uhvacen si, u petom su se radile biljke, sjecam se dobro :)
[ Bananaman @ 16.01.2005. 03:01 ] @
http://www.vecernji-list.hr/ne...regions/zagreb/188450/index.do

12.01.2005 00:10

ZLOSTAVLJANJE Policija pokrenula istragu zbog mogućeg počinjenja kaznenog djela

Učiteljica i učenik imali spolni odnos

Zagrebačka policija pokrenula je kriminalističku obradu nad 37-godišnjom profesoricom jedne zagrebačke škole koja je navodno stupila u spolni kontakt sa svojim 14-godišnjim učenikom. Glasnogovornica Policijske uprave zagrebačke Gordana Vulama kazala je da je policija potkraj 2004. godine dobila anonimnu dojavu o spomenutom slučaju.

Ni komsije ne zaostaju :))
[ Zikka @ 16.01.2005. 03:54 ] @
Da li ima neka slika te uciteljice? I ja sam opet poceo da idem u skolu.
[ skundra @ 16.01.2005. 11:46 ] @
Bilo je i kod mene u osnovnoj skoli u mom razredu cudnih situacija, devedesete su chudo : ) Cas likovnog, sedmi razred, profesorka ima dva outfit-a, ili uske pantalone ili neki minic :) E, ovaj put je imala minic.Dok je pokazivala nesto jednom decku, drugi se opusteno sagnuo i poceo da razgleda ispod suknje.Kad ga je profanka spazila, dobio je sljagu : ) I on je imao 1.90 i 90 kg, u 7. razredu.
[ vertex @ 16.01.2005. 12:12 ] @
Sta kod mene ima u osnovnoj...
Ko da smo najveci indijanci...
[ Deluxer330 @ 16.01.2005. 12:20 ] @
nije to toliko cudno da dete od 13 moze da ima seksualne odnose neki pre sazrevaju ali da je vozio auto do drugog kraja grada koji je udaljen cini mi se 5 km , ne znam cini mi se da je to sve malo nemoguce i nelogicno.Mozda je taj neki bogatas pa sad uciteljica trazi veliku odstetu , pa ce posle ponovo neko da joj trpa.
[ Mitrović Srđan @ 16.01.2005. 12:52 ] @
sta je nemoguce???brate sta smo mi radili u 7 ali profesorke nismo jebali.covece kako neki imaju srece
[ markolazarevic @ 16.01.2005. 15:05 ] @
Citat:
blood: covece kako neki imaju srece


Sudbina.
[ pctel @ 16.01.2005. 17:18 ] @
Citat:
nije to toliko cudno da dete od 13 moze da ima seksualne odnose neki pre sazrevaju ali da je vozio auto do drugog kraja grada koji je udaljen cini mi se 5 km , ne znam cini mi se da je to sve malo nemoguce i nelogicno.

Ovo nije nimalo nemoguce, kod mene su jos sa 12 godina dvojica skoro svakodnevno dolazili u skolu kolima. Zanimljivo je bilo kad ih uhvate panduri i napisu im godinu dana zabranu polaganja, a oni i ovako ne mogu da polazu jos 5 godina . Jedino ovakvih slucajeva sa nastavnicama nije bilo, sve su bile neke debele babe, mada u tim godinama se ne pravi pitanje . Ali zato kad smo dosli u srednju, upravo je cela garnitura starih profesora otisla u penziju a na njihovo mesto dosle su 4 zgodne mlade profesorke koje su upravo zavrsile fakultet. I zamisli sad, mi 16 a one 24 godine, mi musko odeljenje, one dodju sa minicem, mega brus-om (tada jos nije bilo silikona pa su devojke koje su htele da im grugi izgledaju vece i izazovnije nosile to), nasminkane, skockane, u visokim stiklama i majicama iznad pupka (u ono vreme)...
Ne znam sta su tacno zelele da postignu, ali evidentno je bilo da za celu godinu nije bilo ni jednog jedinog bezanja sa casova, a na casovima je vladala potpuna tisina, svi bi bez treptanja poluotvorenih usta sedeli i slusali tiho, skoro sapatom izgovorene reci...
A najlepse je bilo kad uvece sa ortacima izadjem u diskoteku i tamo nadjem profesorku sa drugaricama kako djuska na podijumu pa im se pridruzimo

E, da, zamalo da zaboravim, dosla je sa njima i jos jedna, samo ona nije bila profesorka vec skolski psiholog. Sto se tice izgleda i oblacenja, sve je isto kao i za prethodno navedene, samo sto se sa njom u svako doba moglo biti nasamo u kancelariji. Najbolje je sto je moglo da se ode sa bilo kog casa kod skolskog psihologa i taj izostanak je bio opravdan, tako da sam i ja smislio pricu da sam potencijalni samoubica i isao kod nje kad god mi se nije islo na neki cas. To su bili lepi trenutci, prvo bih ja dosao sa nekom razocaravajucom pricom (ostavila me devojka ili slicno), zatim bi ona skuvala kaficu i pricala mi neke vesele stvari sve dok se kao ne oraspolozim. Ipak, ni ja ni ostali u razredu nismo imali dovoljno hrabrosti da pokusamo da se "okoristimo" kao navedeni lik sa pocetka teme
[ Mitrović Srđan @ 16.01.2005. 19:18 ] @
ehh dobre su te profesorke jos ako su ninfomanke ajoj :) sreci nema kraja