[ SmilieBG @ 17.12.2004. 11:26 ] @
Pozdrav,

Slucajno sam googlajuci, naleteo na sledeci sajt:

http://www.erc-pro.co.yu/prez/a.html

Video sam negde da verat ima slicno (spisak prezentacija), ali ne vidim kakve veze imaju ovi sa bilo cime na slicnu temu? Zar je dozvoljeno ovako nesto? I dal' se azurira? Moj sajt stoji tamo i u principu mi svejedno, ali opet... Nije mi najjasnije.

Zna li ko sta vise o ovome?

Poz,
Sale

-- za moderatora --
Nisam znao gde da stavim temu :) Slobodno je prebaci gde treba, naci cu je ja vec :)
-- za moderatora --
[ tweeester @ 17.12.2004. 11:44 ] @
Naravno da je dozvoljeno, niko ne moze da zabrani da stavim na sajt bilo koji link ...
[ Mister Big Time @ 18.12.2004. 00:22 ] @
Sajt no more? Sta se desilo?
[ SmilieBG @ 18.12.2004. 01:53 ] @
Hmmm...

Ne znam jesam li ja kriv za sve ovo, ili je Pera trebao ici pravo u policiju :P

Uglavnom, sajt ne radi vise. Na njemu se nalazilo, pod pocetnim slovom gomila sajtova, koje (ne tvrdim, ali!) bi rekao da su svi bili kod verata hostovani?

Zna li ko da je verat ovde nesto preduzeo ili...? Jer vidim da je i ceo domen 'skinut'...? Lici mi na to da je verat zaboravio da ocisti ovaj domen iz konf. servera?

Poz,
Sale
[ Mister Big Time @ 18.12.2004. 02:27 ] @
pa verat ima listu domena koji se hostuju kod njih na zvanicnom sajtu njihovom... moguce da je to nesto od toga..
[ SmilieBG @ 18.12.2004. 02:37 ] @
Citat:
Mister Big Time: pa verat ima listu domena koji se hostuju kod njih na zvanicnom sajtu njihovom... moguce da je to nesto od toga..


Da, to sam video jednom na veratu, medjutim ne mogu da nadjem link sada. Ne znam, pomislio sam u prvom trenutku da je pomenuti domen postao alias u nekom delu za verat.net (u smislu da linkuje ka imenima hostovanih domena), ali opet...

I dalje mi nista nije jasno :)

Poz,
Sale
[ BytEfLUSh @ 18.12.2004. 02:39 ] @
Ja još uvek ne kontam šta je bilo tamo? Jel može neko da kaže?
[ Mister Big Time @ 18.12.2004. 03:29 ] @
Pa lista svih sajtova hostovanih kod verata, A-Z lista. Ima negde na zvanicnom sajtu.
[ Shadow_bg @ 18.12.2004. 18:56 ] @
To je bio eksperiment...i nisu bili svi sajtovi :) petina samo
[ SmilieBG @ 18.12.2004. 23:32 ] @
haha, nestade kako sam ga ovde spomenuo, kao magicnom krpom obrisan :)

Poz,
Sale