[ Andjelko Gadzic @ 27.12.2004. 16:48 ] @
Opis usluge
Novi servis Mobtela «Pozovi me» namenjen pre paid korisnicima , nudi mogucnost obavljanja govornih poziva i u situaciji kada korisnik nema dovoljno novca na svom racunu.

Naime, svaki pre paid korisnik 063 ili 062 mreže kome se desi da ostane sa manje od 3 dinara na racunu, a ima potrebu da obavi govorni poziv, moci ce da iskoristi pomoc servisa «Pozovi me»

Servis se koristi vrlo jednostavno, direktnim ukucavanjem prefiksa oblika * 321 *, pracenog sa željenim GSM brojem korisnika 063 ili 062 mreže i znakom # na kraju broja. (primer: za poziv upucen korisniku sa brojem 063123456, potrebno je ukucati * 321 * 063123456 # )

Nakon toga, servis «Pozovi me» šalje SMS informaciju pozvanom korisniku o tome da neko sa njim želi da obavi razgovor, ali nema dovoljno novca na racunu. Poruka ce glasiti: «Poštovani, korisnik broja +38163xxxxxx nije u mogucnosti da Vaspozove. Ljubazno moli da ga Vi pozovete. Mobtel.»

Pomoc servisa «Pozovi me» moguce je iskoristiti najviše 5 puta u toku meseca.

Korišcenje servisa je besplatno.
[ JogyII @ 27.12.2004. 17:44 ] @
cimanje na potpuno novom nivou
[ SBSL @ 27.12.2004. 18:25 ] @
Citat:
Korišcenje servisa je besplatno.


Kao promotivni period ili ce kasnije nekako i da se naplacuje (npr. od sledeceg kredita koji budemo ukucali)..??

Inace stvar je SUPER !!

PoZdraV

E da ne zaboravim.. Jer mogu taj zahtev da posaljem i na druge mreze ili samo na 063..?
[ Davor Vlajkovic @ 27.12.2004. 18:32 ] @
Svaka cast!
Crnogorci ovo imaju vec mesecima, konacno i 063.
Usluga radi samo u okviru maticne mreze (ne znam kako stoje stvari sa 062) i potpuno je besplatno, nema nikakvog naknadnog oduzimanja kredita.
[ S a l e @ 16.01.2005. 23:12 ] @
Citat:
Pomoc servisa «Pozovi me» moguce je iskoristiti najviše 5 puta u toku meseca.


haha al su se otvorili... zar nije malo? Njima je svejedno koji korisnik ce da uspostavi vezu, ovako samo mogu jos da zarade...
[ genesys @ 17.01.2005. 08:28 ] @


Kao sto neko reche, "cimanje na sasvim novom nivou".

OK je sto je ogranicheno. Ovako ces razmisliti pre nego sto upotrebis tu uslugu, umesto da zaj....s druge neprestano im saljuci te poruke.

Kada su uveli onu glupavu uslugu sms deda mraz, ili kako se vec zove, ja sam dobijao dnevno po 50-60 onih sms-ova. A posto su poruke anonimne, ne znash ko te z...eki. Zvao sam korisnicki servis, ali naravno, oni nista nisu mogli da urade po tom pitanju.
[ agasoft @ 17.01.2005. 11:33 ] @
To mnogima ne radi čak i ako imaju ispod 3 dinara kredita. da. da. Još jedan
propust.
[ [email protected] :-) @ 02.02.2005. 15:28 ] @
usluga je mnogo dobra cak i ona [email protected]