[ boccio @ 01.01.2005. 16:54 ] @
Ne znam da li je o ovome bilo reci, ali izgleda da je IE toolbar PR malo posasavio...
za FF koristim Google Pagerank Status 0.9.3 extenziju, a za IE Google Toolbar 2.0 (a sta bi drugo :)

Evo primera:
www.red-sea.com
IE - PR6, FF - PR4

Ako uzmem guglov direktorijum kao referencu za PR, onda je ipak u pitanju PR4 (http://directory.google.com/To...frica/Egypt/Travel_and_Tourism), sto znaci da FF prikazuje kako treba, a IE drzi prastare informacije (obzirom da je sajt imao PR6 ranije)...

Jel primetio neko nesto slicno, ili je ovo slucajnost?

[ crodream.com @ 01.01.2005. 17:44 ] @
je dobro si primjetio čak i neki pagerank servisi pokazuju stare PR
[ GSOM @ 01.01.2005. 19:17 ] @
Danas sam primjetio da je gugl obnovio PR,na svim mojim sajtovima doslo je do promjene PR ali evo sad gledam na svim sajtovima pokazuje stari PR,ne znam sta se desava
[ boccio @ 01.01.2005. 19:42 ] @
Izgleda da se danas PR update-ovao, ali nisu datacentri sinhronizovani...

proverite svoje sajtove ovde:
http://www.seochat.com/seo-tools/future-pagerank
[ crodream.com @ 02.01.2005. 11:21 ] @
bio update i na toolbaru jel tko primjetio možda previsok PR, meni je na jednoj novoj domeni koja je prijavljena samo i samo u www.hr bez ikakvog oglašavanja i upisivanja u direktorije, doslovno nitko prstom nije maknuo za oglašavanje dobila PR4
[ boccio @ 02.01.2005. 13:06 ] @
Vidim da je ES pao sa PR6 na PR5. Izgleda da je PR globalno pao usled dupliranja indeksa... Microsoft je sa PR10 otisao na PR9, cak je i Gugl sam sebi oborio PR!! GMail je imao 9, sad ima 8...

Inace za sada su updateovani svi datacentri osim toolbarqueries.google.com, 64.233.161.*, i 216.239.37.104. S obzirom da je poslednji update PR-a bio pocetkom oktobra, izgleda da za sada nameravaju da odrze tromesecni update...Iako je bilo reci o tome da ce sve redje da updateuju toolbar zbog link-tradinga...

@crodream.com
dovoljan ti je jedan link sa PR5 strane i imaces cetvorku...naravno, pod uslovom da na toj strani nema milion likova pored tvog.

[ crodream @ 02.01.2005. 18:51 ] @
Citat:
dovoljan ti je jedan link sa PR5 strane i imaces cetvorku


znam, baš pokušavam skužit odkuda no ne mogu nać