[ m4rk0 @ 02.01.2005. 16:05 ] @
Znam da je ovo pitanje bilo na Es-u i da je postovano kompletno objasnjenje, ali nema teorije da to pronadjem pa se izvinjavam, a ni na google-u ne mogu da "ubodem" keywords tako da sam prinudjen da postavim ovo pitanje. Nemojte me pogresno razumeti, ne koristim IE za surfovanje netom vec za otvaranje .swf fajlova i nekih site-ova koje sam skinuo i koristim ih za offline pregled, a ovo dosadno zuto s***** mi skrnavi pola strane, tako da zelim da ga se otarasim zauvek. Evo i shota:

[ mitar1982 @ 02.01.2005. 18:10 ] @
Da nije ovo?


[ custominstall @ 02.01.2005. 18:56 ] @
Mitre, to je za isključivanje obaveštenja o blokiranim popup prozorima i nije teško naći.
@Marko
Ne možeš isključiti info bar u IE, a neće se pojavljivati ako promeniš Security Settings, zones, Custom level, vezano za ActiveX, download fajlova i sl. :(
Srećno!!
Citat:
m4rk0:Nemojte me pogresno razumeti, ne koristim IE za surfovanje netom vec za otvaranje .swf fajlova i nekih site-ova koje sam skinuo i koristim ih za offline pregled

Dobro da si objasnio, mislim da neki članovi ES-a dobiju tikove na pomen IE-a.
Firefox is much more 1337
[ m4rk0 @ 02.01.2005. 22:44 ] @
Citat:
custominstall:
@Marko
Ne možeš isključiti info bar u IE, a neće se pojavljivati ako promeniš Security Settings, zones, Custom level, vezano za ActiveX, download fajlova i sl. :(

Ne vredi..opet se pojavljuje :(
Ma ljudi video sam da se to edituje/diseabluje u registry, ali ajde potsetite gde je to ne mogu da se setim
[ BytEfLUSh @ 02.01.2005. 22:49 ] @
Citat:
custominstall: Dobro da si objasnio, mislim da neki članovi ES-a dobiju tikove na pomen IE-a.
Firefox is much more 1337


Jel me netko tražio?
Firefox nije još stigo do 1.337 verzije, lol, tek je na 1.0 :)

Nego, m4rk0, što ne staviš security na Low kad ga ionako koristiš samo za swf-ove? Offline ili online gledanje swf-ova?
[ BytEfLUSh @ 02.01.2005. 22:52 ] @
I, da, probaj Internet Options / Advanced / Security / check-iraj Allow active content to run in files on My Computer ili tako nešto...
[ Milos Stojanovic @ 02.01.2005. 23:00 ] @
Citat:
m4rk0: ne koristim IE za surfovanje netom vec za otvaranje .swf fajlova i nekih site-ova koje sam skinuo i koristim ih za offline pregled

FireFox ?
da,da, sve to može FF

Da ne bude sve offtopic: reče custominstall kako se to rešava, bar je meni to ranije pomoglo dok sam živeo u neznanju i koristio IE.
[ m4rk0 @ 02.01.2005. 23:09 ] @
Citat:
trooper: FireFox ? :)
da,da, sve to može FF :)

Ajde...
Citat:
BytEfLUSh: I, da, probaj Internet Options / Advanced / Security / check-iraj Allow active content to run in files on My Computer ili tako nešto...

To BytE. Radi!!! lol
[ BytEfLUSh @ 02.01.2005. 23:10 ] @
E, jbg, sad više ne mogu da budem FF zealot kad rešavam i IE probleme... :)