[ _Punisher_ @ 15.01.2005. 13:25 ] @
Kako da ukljuim neki css fajl u php skriptu.Probao sam include("style.css") i require()ali to samo ispese sadrzaj css fajl.Ima li neko ideju kako ovo da resim?

Unapred havala
[ afwt @ 15.01.2005. 13:37 ] @
CSS nema veze sa PHPom, nego sa HTML-om.
Nadam se da sam ti pomogao...
[ _Punisher_ @ 15.01.2005. 14:16 ] @
Pa skripta koju pisem treba da ispise tablu a tabla uzima vrednosti css fajl.Problem je to sto treba i taj fajl da bude u skripti kako bi tabla mogla da se ispise kao sto je napisano css fajlu.
[ del-boy @ 15.01.2005. 14:19 ] @
A kako uključuješ CSS fajl u čist HTML. E kada šalješ iz PHPa HTML kod pošalji i zahtev za CSS fajlom. Znaš ono:
Code:
echo "<html>
                  <head>
                   <title>....

                   ";


E tu iymeđu <head> i </head> ubaci <link rel="stylesheet" href="tvoj_fajl.css" type="text/css">

poz
[ Daffa @ 01.05.2009. 13:21 ] @
Izvinjavam se sto vadim temu "iz mrtvih", ali ovo je ono sto mi treba.

Da li se na ovaj nacin vrsi ukljucivanje CSS fajla u PHP stranicu:

Code:
echo "<html><head><link href="style.css" rel="stylesheet" type="text/css" /></head></html>";
?

Meni ovo ne radi, kaze da mi negdje hvali "," ili ";". Ja nemam pojma gdje bi to moglo da hvali, pa ako neko moze da mi pomogne, bio bih zahvalan.
[ Tudfa @ 01.05.2009. 13:50 ] @
Stavi to sto ispusujes izmedju jednostrukih navodnika:

Code:
<?php echo '<html><head><link href="style.css" rel="stylesheet" type="text/css" /></head></html>';?>


ili ako hoćes sa dvostrukim moras da eskejpujes sa \ ostale navodnike... Ovako:

Code:
<?php echo "<html><head><link href=\"style.css\" rel=\"stylesheet\" type=\"text/css\" /></head></html>";?>
[ Daffa @ 01.05.2009. 13:57 ] @
Hvala Vlado. Odabrao sam ovaj prvi predlog, sada je u redu. Hvala, jos jednom.