[ Pandora 58 @ 16.01.2005. 22:21 ] @
Negde sam procitao da su ruski naucnici detektovali komunikaciju izmedju Titana i naseg meseca. Ruski naucnici su iz toga izveli zakljucak da vanzemaljci imaju baze i na Saturnovom mesecu Titanu,ali i na nasem mesecu. Titan je idealno mesto,polaziste i baza za istrazivanje naseg solarnog sistema,i za letove u duboki svemir.
Sta vi mislite o svemu ovome?
[ misko2004 @ 16.01.2005. 22:31 ] @
Scaaaaaary!!!
[ bukovski @ 16.01.2005. 22:35 ] @
oce to jos da dodje Molder :)
[ vertex @ 16.01.2005. 22:38 ] @
The truth is out there...
[ Pandora 58 @ 16.01.2005. 22:41 ] @
Ja mislim da nije slucajno sto je ljudska rasa poslala sondu BAS na Saturnov mesec Titan. Nije to bez razloga. Na Titanu sigurno ima neceg a ruski naucnici predpostavljaju da je Titan "odskocna daska" sa koje uzlecu,i na koju slecu sofisticirane vanzemaljske letilice.
Mozda vanzemaljci jednog dana pozovu predstavnike ljudske rase da posete njihove baze na Titanu? Predpostavljam da su vanzemaljci superiorna bica koja su u stanju da organizuju inter galakticke letove. Siguran da ce nasi unuci jednog dana biti u mogucnosti da se nastane i da zive u nekoj drugoj galaksiji.
[ vertex @ 16.01.2005. 22:46 ] @
Pa moguce da ima neceg u tome, ali moguce je da ta prica izmisljena bas zato sto su sad poslali sondu na Titan
Verujem da postoji negde inteligentan oblik zivota u svemiru...
Jedva cekam da dodju vamo pa da se jurimo sa malim zelenima po zemlji...
ali na nasem mesecu...Ne bih rekao...
[ EArthquake @ 16.01.2005. 22:55 ] @

to mi sve nekako lici na scenario za Odiseju u svemiru 2001-e Artutra Klarka

[ Pandora 58 @ 16.01.2005. 23:03 ] @
Dragi prijatelji,
Obavezno posetite ovih dana www.hubblesite.org na kome ce sigurno biti objavljene slike sa Titana. Ja sam pogledao slike Titana na CNN i bio sam zaista impresioniran. Moj utisak,kao laika,je da na Titanu ima zivota,a vanzemaljske baze su predpostavljam dobro sakrivene,najverovatnije duboko ispod povrsine,kao i na nasem mesecu.
U svakom slucaju slanjem sonde na Titan pokazali smo vanzemaljcima da se interesujemo za "komsiluk",i da zelimo da zivimo sa njima u harmoniji.
Ali zasto se ogranicavati na "komsiluk"? Ljudska rasa mora da dokaze vanzemaljcima da je hrabra,srcana i odvazna i da ce zajedno sa njima saradjivati na buducim projektima inter galaktickih letova. Ja bih zaista zeleo da posetim neku drugu galaksiju pogotovo kada vidim njihove slike na www.hubblesite.org
Kada covek jednom vidi slike svih tih galaksija shvati koliko su nasi zemaljski problemi beznacajni i trivijalni.
[ cicika @ 16.01.2005. 23:04 ] @
A šta ako nisu "mali zeleni" nego npr. "veliki žuti"?
[ broker @ 16.01.2005. 23:06 ] @
Vec smo mi medju vama. Ne brinite ne treba nama Titan kao odskocna baza. Teleportujemo se u bilo koju tacku u vasioni u 4 dimenzije sa istom lakocom tako da nam rastojanja ne predstavljaju problem, a i menji su troskovi posto ne moramo da pravimo usputne baze i drzimo ljudstvo u njima.
[ cicika @ 16.01.2005. 23:15 ] @
Ljudstvo?!
Valjda vanzemaljstvo!
[ ::Sax:: @ 16.01.2005. 23:15 ] @
Citat:
Pandora 58: ...a vanzemaljske baze su predpostavljam dobro sakrivene,najverovatnije duboko ispod povrsine,kao i na nasem mesecu...

A zbog cega bi se neko toliko superioran skrivao bilo koga toliko primitivnog kao mi?
Vidim 3 razloga?
1.Zato sto su jako ruzni, mali zeleni, nikakvi (Zato sto sam tako mali i gadan i nosim tu odecu...) pa ih je sramota.
2.Zato sto je to pogodno za sve teorije zavere. (Oni su tu, ali se ne vide...)
3.Bas je cool pod zemljom (under the sea...)
[ Deluxer330 @ 16.01.2005. 23:32 ] @
Ja mislim da ovi naucnici izmisljaju, oni nisu izasli ni iz zemljene atmosfere.
: ))))))))))))))))))
[ crews_adder @ 16.01.2005. 23:46 ] @
Baza vanzemaljaca se nalazi "on the dark side of the Moon"
[ postmortem @ 16.01.2005. 23:57 ] @
ma najbitnije je da su to bili Rusi! :) lol
[ abishai @ 17.01.2005. 00:24 ] @
Pa kako da se ne kriju pod zemljom! Mi unistismo i nasu planetu a kamoli ne bismo njihovu
[ aantsas @ 17.01.2005. 02:40 ] @
Ako ruski naucnici to tvrde
onda mora da je tako!
[ -=k3rn3l=- @ 17.01.2005. 03:09 ] @
Pa zar niste gledali? Oni su na K-PAXu.
Hej brokeru povedi mene vazi. Hocu da gledam dva zalaska sunca.