[ Svarceneger @ 17.01.2005. 15:00 ] @
U prethodnom postu sam bio kritikovan zbog sadrzaja koji sam napisao tako da sam resio da napravim ispravku.

Najbolji nacin za pripremu ispita ( citaj najbrzi ) je preko interaktivnih izdanja za pripremu ispita koji ce vam pomoci da bez " Pucanja para " ovlascenim trening centrima pripremite ispit u veoma kratkom roku.

Zato svima preporucujem da umesto paprenih knjiga koji objavljuju nasi izdavaci a koje ne zelim da imenujem pogledate izdanja CBT nuggets i Learn Key o interaktivnom ucenju za pripremu ispita MC ili RHCE kao i Cisco i svih drugih.

Nadam se da moj post sada ne lici na oglas i da ce pomoci svima vama koji nemate kintu da pripremite ispit koji mozete lepo prijaviti preko www.vue.com i polagati ga za upola kinte nego da placate direktno nasim tezgarosima pomoci.
[ jablan @ 17.01.2005. 15:57 ] @
Još samo da ljudi odluče da li idu na kurseve da bi nešto naučili ili da bi položili ispite.
[ Svarceneger @ 17.01.2005. 16:11 ] @
Pa verovatno bi najbolje bilo da to urade iz obe razloga ali poenta gore navedenog teksta je da ukoliko nesto zaista zelis ne mora da bude toliko papreno .
[ aleksandaraleksandar @ 18.01.2005. 07:52 ] @
@svarc
ja imam brdo nekompletiranih testova. mislim filmova. skoro sve za
mcse i ccna, ali kao sto rekoh svakom nedostaje po neki film. e kada
bi neko sa kds ptt-a digao ftp :)... imas neki predlog ili te smara da
se cimas oko svega.
[ Svarceneger @ 18.01.2005. 10:09 ] @
To sa FTP-om i nije losa ideja i mogao bih da dignem na ftp ali mislim da nije u redu prema ovim ljudima koji su pravili software.Ne zaboravi da je to ipak piraterija!!!!!

Ja pripremam sajt koji cu dici ovih dana ( citaj cim zavrsim ) i koji ce se baviti upravo potrebnim stvarima za pripremu ispita ali daleko od toga da bih zeleo da stavim interaktivne diskove na FTP.U principu bice besplatnih videa za obuku i to onih javnih koji se mogu naci na netu i skinuti besplatno.