[ brkchey @ 21.01.2005. 13:04 ] @
Šta mislite o ovom alatu za OC, kakva su vaša iskustva, koliko je pouzdan i siuran i kakve rezultate daje. Pozdrav
[ djblade @ 21.01.2005. 16:14 ] @
Prilicno siguran. Dobar za pocetnike. Ima odredzivanje maximalnih frenkvencija GPUa i memorije. Nemoj se revise zanjet pa da pretjeras :) Po mom skromnom misljenju je bolja RIvaTuner.
[ bakiman @ 02.02.2005. 18:39 ] @
Mene interesuje sledeće:

Šta je to Scan for Artifacts?
Kao i šta predstavlja ovo?




HVALA
[ bakiman @ 02.02.2005. 18:42 ] @
I ovo...



PozdraV
[ djblade @ 03.02.2005. 01:45 ] @
Citat:
bakiman: Mene interesuje sledeće:

Šta je to Scan for Artifacts?
Kao i šta predstavlja ovo?




HVALA


Artifacts su .... hmm da ti slikovito to objasnim.. kada graficku clockas u granicama normale ona radi normalno i prikazuje normalnu sliku. A kada vec malo pretjeras sa clockom na ekranu ti se pocne pojavljivati crni "snjeg" :) znace male tackice.e te tackice su Artifacts. a kad jos malo vise pretjeras onda ti nestane slike :).

drugo pitanje : AA ti je andi alasing. opet slikovito da ti objasnim. igras recimo doom 3 na ultra high detaljima bez AA ukljucenog vidit ces da je glava u nekog lika ne bas okrugla "zaoblicena" kako bi trebalo da bude vec \_/. kada ukljucis AA recimo na 16x onda je (). eto ja mislim da sam to dobro slikovito objasnio :)
[ bakiman @ 03.02.2005. 11:13 ] @
DA, ukapirao sam, hvala na slikovitom objašnjenju, AA - ANTIALIANSING (kada stavim već samo na 2x secka, na 6x da ne pričam), a šta je AF???

PozdraV
[ bakiman @ 03.02.2005. 17:17 ] @
Evo OCovao sam na 200/400, sys fan sam stavio da duva na hladnjak kartice, sada ima duplu ulogu, hladjenje vazduha i kartice :)

Interesuje me mogu li još BEZBEDNO da OCujem jer mi se još uvek nisu pojavili AIRFACTS.

Razlika je primetna, nego da li se airfactovi pojavljuju usled velike temperature/slabog hladjenja?

PozdraV
HVALA

PS Na kojim taktovima radi FX5900?