[ avalac @ 28.01.2005. 17:33 ] @
pozdrav svima novi sam na sajtu.Bavim se montazom antena (svi tipovi) i imam dosta zainteresovanih za bezicni internet ali nigde nisam uspeo da nadjem ko pokriva altinu i krnjacu krajeve gde su telefonske veze lose ili ih nema.Zanimaju me provajderi koji dozvoljavaju montazu sopstvene opreme.HVALA
[ perone @ 28.01.2005. 20:54 ] @
Probaj da uhvatis Maksnet ili Memodatu, AP-ovi su im s' druge strane Dunava (oba provajdera dozvoljavaju sopstvenu opremu).
[ ap61 @ 28.01.2005. 22:00 ] @
www.beogrid.net
[ Max Payne @ 22.05.2007. 14:40 ] @


Ovo nije tacno. Ne podrzavaju krnjacu, jeste da je tema stara ali cisto da se zna.
[ KOLE89 @ 29.05.2007. 20:45 ] @
U slučaju da nekog zanima, evo šta ja hvatam (sa Altine, ulica Gordane Kosanović)

Kada je antena usmerena ka Zmajevim Kulama:


Kada je usmerena ka Novoj Galenici:


Ja inače trenutno koristim KBCnet, ali planiram da pređem na Madnet (ako neko ima loše iskustvo s njima, nek napiše).
[ jolovicn @ 23.06.2007. 09:41 ] @
KBCnet
[ Vinzoran @ 22.10.2007. 14:39 ] @
Živim na PLAVOM HORIZONTU - Zemun, (za one koji ne znaju; sa jedne strane je Altina a sa druge je PLAVI HORIZONT, samo nas pruga deli),
- bez telefona, kablovske, a treba mi internet pa me zanima koji wireless da uzmem - pre svega mi treba za skidanje (torrent, rapidshare...)
Dobro bi mi došo svaki vaš predlog, svako vaše iskustvo, posebno ljudi iz Altine, Zemun polja (pošto smo geografski blizu) i ekstra-posebno sa Plavog horizonta.
Ono što ja planiram je Madnet, ili već šta?????? Preporučite mi nešta!
[ drvac @ 22.10.2007. 17:51 ] @
Na altini kbcnet ima jednu a ka galenici jos dve pristupne tacke. Idi na njihov sajt pa pogledaj tacnu poziciju samih AP-ova.
[ win @ 21.07.2008. 09:31 ] @
Tema je stara, ali mozda nekom i pomogne...Sa distribucijom wirelessa na Altini, od 01.08.2008. krece Vojvodinaonline,na 2,4GHz i 5,8 Ghz...Mi, korisnici na 5,8 Ghz, smo prezadovoljni u Sremu.Jeste da je ulaganje malo vece za opremu (a prihvataju i opremu korisnika ),ali se isplati ...Download i upload su uglavnom izjednaceni i to pogoduje ljudima koji su na video chatu, sto meni mnogo znaci.Pa srecno sa odlukom...PS:Cini mi se da su ok i sa cenom u odnosu na beogradske provajdere, narocito za firme...