[ M.O.D. @ 28.01.2005. 21:50 ] @
Znate ono kao u filmovima lik zoomira neku sliku, naravno u kockicama pa onda lupi par puta enter i taj deo se ocisti. Jel ima program za nesto slicno? Nisam siguran da je ovo 100% moguce. Da li mogu ja u Photoshopu da kad cropujem sliku pa se ona "iskocka" da je ispeglam bar malo da to lici na nesto ako vec nema neki program kao u filmovima za automatsko peglanje jednim tasterom.
[ tforgo @ 28.01.2005. 22:12 ] @
Naravno da ne moze kao u filmovima.... Postoje neki programi koji kao mogu da povecaju rezoluciju a da to ne bude posle samo mutna slika. Pokusaj sa genuine fractal. Ja sam ga koristio za digitalne fotografije... posle sam odusta i presao na profi fotoaparat sa vecom rezolucijom. Tesko da ces od babe napraviti devoku :)
[ c-76 @ 29.01.2005. 22:39 ] @
probaj sa photozoom-om, mozes ga skinuti sa Shareaza. Daje pristojne rezultate
[ vub @ 02.02.2005. 12:01 ] @
koliko sam razumeo tebi treba program koji pegla pixele tj uklanja noise.
u tom slucaju probaj HeliconFilter. mali programcic koji dosta dobro odradjuje posao.
poz.
[ nedostupan @ 03.02.2005. 11:13 ] @
imas program za pregledanje slika koji moze da zumira male slike bez drasticnog gubitka kvalteta (bez kockica).Radi na principu interpolacije pixela i zove se CompuPic Pro.E,sad nisam probao da snimim tako zumirane slike jer me to nije interesovalo,ali probaj,mozda moze