[ dexxx @ 01.02.2005. 00:43 ] @
Vidim da smo polako poceli da se prisecamo starih crtaca i serija...
Jedna od mojih omiljenih serija je svakako Tropical Heat, Nik Sloter, Silvi Zerar, Ien, Spajder... secate li se...
Mislim da je serija bila veoma gledana...ne znam zasto je tv stink ne pusti ponovo... vise nema opasnosti da Nik smeni predsednika
[ CimBac @ 01.02.2005. 01:33 ] @
Nazalost, glavni glumac aka Nik Sloter je pokojni, pa valjda ... ne znam stvarno sto ne puste. Mislim, sta fali, ja ne znam ko tu seriju ne bi gledao, stvarno. Mozda sam ja bio mali kad su je pustali pa nisam skontao kako je naivna, ali stvarno sam voleo da je gledam. I hvala Bogu na toj seriji, joj sta bi dao da je opet odhledam sad sam se jos vise popalio
[ Mitrović Srđan @ 01.02.2005. 01:36 ] @
i ja sam gledao i zaista je bila lepa serija.
svidja mi se sad sto ima merlouz place mada je napucana ali eto
[ Mihailo @ 01.02.2005. 01:37 ] @
Šta se desilo Sloteru?

Gde je ono bio grafit „Slotera Nika za predsednika“ i drugi „Sloteru Niče $opština ti kliče“.
[ brkchey @ 01.02.2005. 02:21 ] @
Da, stvarno, kako je umro ???
[ maj1991 @ 01.02.2005. 02:41 ] @
Shto saraniste zivog coveka
http://www.imdb.com/name/nm0829767/
[ random @ 01.02.2005. 06:41 ] @
Izgleda da je čovek stvarno živ. Najlepše je mlado piče kad na njega Sloteru Niče a Bjukenonu se Miče.

Citat:
Mihailo: Šta se desilo Sloteru?

Gde je ono bio grafit „Slotera Nika za predsednika“ i drugi „Sloteru Niče $opština ti kliče“.


„Bjukenona Miča za predsedniča“.
[ dexxx @ 01.02.2005. 13:16 ] @
Da, stvarno...jos pre par godina je neko pustio buvu da je Rob Stewart aka. Nik Sloter mrtav...to se verovatno predsednik uplasio konkurencije, pa su najozbiljnijeg kandidata brze-bolje upokojili. Ziv je Nik Sloter!


http://www.northernstars.ca/actorsstu/stewartrob.html


Mada, stvarno ne znam zasto nece da repriziraju tu seriju...bas je bila opustajuca... Kad su mogli do sad na svim zivim televizijama da repriziraju sve i svasta, mogli bi i da nam ponovo prikazu chari Ki Maraje...
Da napisemo peticiju Zeljku Mitrovicu? Sta mislite?
[ Mitrović Srđan @ 01.02.2005. 13:23 ] @
to peticija :)
[ CimBac @ 01.02.2005. 22:19 ] @
Citat:
Nazalost, glavni glumac aka Nik Sloter je pokojni



Sorry za deinfo. Ja glasam za, e bas mi je drago sto sam pogresio..
[ Nabukodonosor @ 01.02.2005. 22:27 ] @
I ja sam OBOZAVAO tu seriju kad sam bio klinac. Ne znam da li te peticije uopste nekome nesto znace, ali mogli jednu da sklepamo.
[ djricky @ 01.02.2005. 22:33 ] @
grafit je bio u Zarkovu... ne znam da li je jos uvek...
[ Vaxter @ 01.02.2005. 23:32 ] @
Ja takodje za!!!

Kako sam se extra lozio na to!

Chak smo i na igrachki pishtolju rezbarili onu palmu shto je on imao... :)))
[ Bojan Basic @ 01.02.2005. 23:37 ] @
Koliko sam čuo Rod Stewart bi trebao ove (2005) godine da se pojavi u filmu Devour, ali mislim da će imati samo neku sporednu rolu.
[ Mihailo @ 01.02.2005. 23:42 ] @
Iz poverljivih izvora aka IMDB? :o)
[ Bojan Basic @ 01.02.2005. 23:46 ] @
Ne, davno sam to negde čuo ili pročitao (pola godine sigurno ima), i ne sećam se više gde, ali sad kad si pomenuo podsetio si me da proverim i stvarno ima: http://www.imdb.com/title/tt0406706/.
[ dexxx @ 02.02.2005. 00:26 ] @
Pretpostavljam da niko nema negde zaturenu neku staru VHS kasetu sa ovom serijom...

Pa nista, onda moramo da smislimo text peticije koju cemo da saljemo...

Ima li neko ideju?

[ dalibord5 @ 02.02.2005. 08:48 ] @
Zgrozeni trenutnom politickom situacijom i ne videci izlaza ni buducnosti, prinudjeni smo da sa svakim dozvoljenim vidom pritiska uticemo na nadlezne organe u Vladi Srbije.
Kao oblike vanistitucionalne borbe odabrali smo pisanje peticije,mirne demonstracije i freneticno skandiranje:SLOTERA NIKA ZA PREDSEDNIKA.
Ukoliko do kraja ovog meseca ne postignemo dogovor sa Vladom upotrebicemo i ostrija sredstva:ometanje drugog dnevnika RTS zvizdaljkama i serpama,blokade saobracaja "kvarovima"automobila...
Kao znak dobre volje ocekujemo od nadleznih da odmah emituju stare epizode naseg junaka ili...ceka vas nova revolucija!!!