[ Fiva @ 06.02.2005. 23:00 ] @
Moze li sada posle toliko vremena neko da mi pomogne i da mi smernice kako da instaliram dc 30 pod win xp i da sve radi - capture,tv out, no limit 4 Gb... itd...
Svaka informacija je dragocena. Pod win 2000 radi perfekt osim sto je fail limitiran
na 4 Gb- naravno koristim NTFS na svim particijama...
Hardver koji posedujem:
intel 2.0
p4s8x (Gold serija)
120 Gb wd + mobile rack Maxtor 80 Gb naravno 7200 obr/min
512 DDR
ATI radeon 9200 se
DVD RW NEC 3500
Creative Live son blaster 5.1
i posedujem DC30 i DC 10
ali nikako da budem zadovoljan ni sa jednom...
Pomagajte,
moze i na private
[email protected]
[email protected]

S postovanjem,
Goran S Stojanovic Dyole
[ tandara @ 09.02.2005. 22:15 ] @
Nazalost nemas srece, nece nikako da radi pod XP-om. Sto je najgore pinnacle je obustavio podrsku za tu kartu (koju na zalost imam i ja) i nikad nece ni objaviti drajvere za XP. Znaci Win2000 je najbolje sto moze, ili nova karta.
[ Fiva @ 13.02.2005. 11:26 ] @
Pretpostavio sam da cce tako da ispadne,ali ssta je - tu je...
Nego u win2k mi je sve radilo lepo,samo mislim da nisam mogao da prodjem limit od 4 Gb, naravno pod NTFS, i ne seccam se kako bese sa analognim video izlazom,da li
bar to radi normalno...
Javi ako sve radi besprekorno u win2000 napraviccu dual boot tako da ce mi win2k sluziti samo za kapturisanje i video out, a obradu i sve ostalo ccu raditi u win xp. A da ,ssta je sa zvukom,da li radi normalno NJENA zvuccna karta (mislim od DC 30) ili moram zvuk preko Creative Sound Blaster koja mi je vecc u racunaru, sada zbog DC10 ?
UOPSSTENO : SSta radi a ssta ne radi pod win2k, koju verziju drajvera da koristim, kako saradjuje sa Premierom, Studio-m 9 , itd... ili da sve u P. M. i da
prodam obadve possto-zassto i da kupim neku drugu capture karticu...ali KOJU i za koliko para...
Molim ko zna nessto o ovome da mi pomogne...
S posstovanjem,
Goran Stojanovicc DYole
[ Fiva @ 13.02.2005. 11:32 ] @
Pretpostavio sam da cce tako da ispadne,ali ssta je - tu je...
Nego u win2k mi je sve radilo lepo,samo mislim da nisam mogao da prodjem limit od 4 Gb, naravno pod NTFS, i ne seccam se kako bese sa analognim video izlazom,da li
bar to radi normalno...
Javi ako sve radi besprekorno u win2000 napraviccu dual boot tako da ce mi win2k sluziti samo za kapturisanje i video out, a obradu i sve ostalo ccu raditi u win xp. A da ,ssta je sa zvukom,da li radi normalno NJENA zvuccna karta (mislim od DC 30) ili moram zvuk preko Creative Sound Blaster koja mi je vecc u racunaru, sada zbog DC10 ?
UOPSSTENO : SSta radi a ssta ne radi pod win2k, koju verziju drajvera da koristim, kako saradjuje sa Premierom, Studio-m 9 , itd... ili da sve u P. M. i da
prodam obadve possto-zassto i da kupim neku drugu capture karticu...ali KOJU i za koliko para...
Molim ko zna nessto o ovome da mi pomogne...
S posstovanjem,
Goran Stojanovicc DYole