[ starisloven @ 12.02.2005. 01:06 ] @
Pozdrav svima. Ne uspijeva mi nikako da mi Miranda u system trayu pokaže da je Jabber online. Da li mi može neko reći kako podesiti Jabber u Miranda instant messengeru?
[ Mihailo @ 15.02.2005. 13:08 ] @
Da li je problem samo u indikatoru ili generalno ne radi?
Na kom serveru imaš registrovan jabber nalog? Za početak probaj da proveriš da li jabber server radi i da li su paramteri naloga ok.

Ne koristim Mirandu, al valjda će se naći neko da objasni podešavanja.
[ flylord @ 15.02.2005. 13:36 ] @
Znam da je glupo resenje, ali zasto ne bi presao na neki klijent koji koristi vise ljudi i za koji bi mogli da ti pomognu kad imas problema? ovaj nacin resavanja problema cesto ume da bude 100% efikasan
[ noviKorisnik @ 15.02.2005. 18:03 ] @
S kojim protokolima si povezao program? Evo ja sam odabrao samo Jabber, za ostalo koristim agente, i nemam problema sa statusnom ikonicom. Problem može da bude korišćenje više protokola (pa je u nekom trenutku neki uključen i konektovan, a neki drugi nije - i ja bih se tada pitao koji status treba da bude prikazan...
[ starisloven @ 15.02.2005. 21:38 ] @
ICQ i MSN.
[ Ramirez @ 21.02.2005. 14:44 ] @
Options/Contact List (prva opcija, na vrhu)

Na dnu se nalaze podesavanja: System tray icon when using multiple protocols...

Default je podeseno da bude Global status... ali ti ukljuci Cycle icons every xxx seconds. Ja ovo ne koristim ali mi se cini da ce raditi samo u slucaju da se statusi protokola razlikuju... probaj