[ Proko @ 23.02.2005. 19:20 ] @
Prilikom dužeg lemljenja elemenata na štampanu pločicu primetimo da bi nam dobro došla još jedna ruka...
Kao pomoćnika za dodavanje i držanje tinol žice uradio sam nešto što možete videti dole na slici. Iskorišćen je minijaturni motor sa pužnim prenosom iz nekog CD playera, a da ne bi to bio još jedan kabl na stolu upotrebio sam bežičnu radio komandu. Na telu lemilice sam ugradio taster za predajnik.
[ zkaiser @ 24.02.2005. 16:47 ] @
Pa dobro, dokon pop i jariće krsti !
[ Proko @ 24.02.2005. 18:02 ] @
Pa dobro, imaš pravo na svoje mišljenje. Samo mi nije poznato da su kršteni jarići nešto drugačiji od nekrštenih. Nisam očekivao nikakve pohvale, nisam očekivao ništa, ali zašto kad neko nešto uradi treba pljuvati po tome?
Ja sam tog "pomoćnika" uradio pre nego što sam pravio konvertore 12-220V, i brže i lakše sam sastavljao pločice. Možda bi i tebi bilo korisno...

PS: Onaj vic gde u paklu Srbe niko ne čuva da ne izađu iz lonca nije uopšte vic...
[ Lalemajstormoler @ 10.04.2007. 22:30 ] @
Citat:
Proko: Pa dobro, imaš pravo na svoje mišljenje. Samo mi nije poznato da su kršteni jarići nešto drugačiji od nekrštenih. Nisam očekivao nikakve pohvale, nisam očekivao ništa, ali zašto kad neko nešto uradi treba pljuvati po tome?
Ja sam tog "pomoćnika" uradio pre nego što sam pravio konvertore 12-220V, i brže i lakše sam sastavljao pločice. Možda bi i tebi bilo korisno...

PS: Onaj vic gde u paklu Srbe niko ne čuva da ne izađu iz lonca nije uopšte vic...
Martime Hric sta imas ti protiv Srba?
[ alexa_pg @ 10.04.2007. 23:03 ] @
Dje je iskopa posle dvije godine?
[ Lalemajstormoler @ 11.04.2007. 20:12 ] @
Xe,xe tamo đe je bila,u tami se krila.
[ Vladan Radovanovic @ 24.04.2007. 00:11 ] @
Citat:
zkaiser: Pa dobro, dokon pop i jariće krsti !

Ovo je cista izmisljotina koju su izmislili komunisti. NIKAD nijedan svestenik a tako se inace zove to sto vi zovete pop, nije krstio nijednu zivotinju osim ponekog takvog ko se naziva covekom,
a uredjaj je intersantan jer se moze primeniti za dodavanje licnaste zice ili jenozilnog pvc kabla u serijskoj proizvodnji. Za mene ideja je ok!