[ hodac @ 23.05.2002. 10:25 ] @
Postoji li mogucnost, to jeste program da povratim izgubljene podatke, usled formatiranja prilikom instalacije linux-a particije fat 32 , na kojoj je bio milenijum , ako preko nje nista nije upisivano.Moram naglasiti da kad sam video da sam oznacio i win particiju (a to je bilo posle sekund) da sam restartovao masinu.Ako neko zna neki program neka javi.
[ Dejan Lozanovic @ 23.05.2002. 12:29 ] @
Citat:
hodac:
Postoji li mogucnost, to jeste program da povratim izgubljene podatke, usled formatiranja prilikom instalacije linux-a particije fat 32 , na kojoj je bio milenijum , ako preko nje nista nije upisivano.Moram naglasiti da kad sam video da sam oznacio i win particiju (a to je bilo posle sekund) da sam restartovao masinu.Ako neko zna neki program neka javi.

bojim se da su ti podaci otisli na vecita lovista ;(
[ Borko Savic @ 23.05.2002. 13:50 ] @
to sam radio, ja mislim da se program zove Tiramisu
[ hodac @ 23.05.2002. 18:29 ] @
Izvini Borko ali te nisam bas razumeo.Molim te da mi pojasnis da li si uspeo da povratis podatke, i ako jesi naziv programa ako ga se jos secas.
Hvala
[ Borko Savic @ 23.05.2002. 22:33 ] @
Citat:
hodac:
Izvini Borko ali te nisam bas razumeo.Molim te da mi pojasnis da li si uspeo da povratis podatke, i ako jesi naziv programa ako ga se jos secas.
Hvala


sori, bejah nejasan

znači podatke sam uspeo da vratim jednom posle format c: a drugi put kad su nestali jer je meni u sred defragmentacije nestalo struje. Program je Tiramisu, skini ga ovde
[ hodac @ 25.05.2002. 01:43 ] @
Ej borko, program je uspeo da povrati jedan deo podataka, ustvari da mi ih prikaze, e sada imam problema sa registracijom, jer bey nje ne mogu da kopiram povracene fajlove.Ako imas crack salji, jer nema na astalavisti, a ovaj sto je dosao uz program nece da odradi posao.
[ Borko Savic @ 25.05.2002. 15:25 ] @
aiii
ne mogu ti pomoći ;(
poslednji put sam ga koristio pre par godina i sad ga nađoh na nekom bekap disku od tad. ja mislim da je meni priloženi crack odradio posao. ako neće... google i traži. :(
[ salac @ 26.05.2002. 18:49 ] @
Ja bih na tvom mestu skinuo sa neta EasyRecovery (zvanicni nastavak Tiramitsu-a koji se vise ne pravi), softver je za win, najsvezija razbijena verzija se uvek moze naci na fosi.da.ru . Program je odlican i podrzava gomilu fajl sistema , sigurno sve fatove i ntfs, a mozda i ext2/3.
Pa onda brzo kod ortaka u akciju spasavanja.
[ hodac @ 29.05.2002. 00:54 ] @
Ma , treba mi vremena da ga skinem.A inace sam vec probao sa nekom free verzijom ssa zvanicnog sajta, koja nije odradila posao. Men je trebao konkretno linux program da ne cimam vise drugove.