[ elyot @ 03.03.2005. 10:33 ] @
Dvoumim sv izmedju sledecih modela: Hp 3550, 3650, 3745 i Lexmark Z612, Z615, Z 705! Interesuje me koji od ovih stampaca ima najbolji omer cena/kvalitet i najjednostavnije punjenje ketridza, kao i sva iskustva sa ovim stampacima! Ako imate neku drugu preporuku koja kosta do 55 evra dobro bi mi dosla!

Unapred Vam hvala!
[ IsNoGood @ 03.03.2005. 12:09 ] @
Imam i ja jedno pitanje (da ne otvaram novu temu), kupio sam juce stampac HP 3845 i istampao tek nekih 15 stranica u boji (fast normal kvalitet) i vec mi je pri dnu color ketridz. U cemu je fora??? Nije valjda da tako brzo trosi boju??? ili ne pokazuje dobro???

Ima neko iskustva sa punjenjem ketridza za HP 3845 i da li se gubi na kvalitetu stampe posle punjenja???

Kada stampac vise trosi boju na "fast normal" ili na "normal"???

Thanks
[ sasa022 @ 03.03.2005. 14:07 ] @
LJudi bre koristite PRETRAGU....
O ovome smo pisali 100 puta....

Canon je najisplativiji sto se tice ketridza,sledi HP.... Po kvalitetu stampe su jednaki

Lexmark je jeftin,ima dobru stampu,ali su ketridzi uzasno skupi....
[ nibleri @ 03.03.2005. 14:12 ] @
Pozdrav,
svaki kertridž koji dođe u novom štampaću ima manje boje nego kad kupuješ posebno novi, samo nisam sigurna koliko je to manje ali nije malo. Druga stvar je garancija ne važi kod printera sa punjenim kertridžima pa je moj savjet svima koji hoće da kupe nov printer neka se odmah raspitaju za cijenu zamjenskih pa po tome da se ravnaju, a ja lično nemam baš najbolja iskustva sa refilovanim ili punjenim kertridžima što se tiče kvaliteta sa hp 845c, laser hp 1100 jer razlika je očita! Sada sam uzela epson c43 samo zato što su mu zamjenski kertridži 7 i 8 eura. Mislim da kod printera kvalitet ispisa košta! I još jedna vrlo važna stvar je kvalitet papira jer se ispis uveliko razlikuje na kvalitetnijem papiru sa istim printerom nego na manje kvalitetnom papiru. Ovo je moje iskustvo i ko želi stvarno kvalitetan ispis moja je preporuka obavezno foto printer!
[ Joseph B. @ 03.03.2005. 14:19 ] @
Canon IP1500 - 60 eura.