[ gogos @ 04.03.2005. 13:03 ] @
ja sam potražio po elitesecurity-ju i nikako da nađem temu kako na svoj site da stavim brojač klikova na neki link.molim pomoć
[ MarijanKo @ 05.03.2005. 01:30 ] @
javascript code..
umesto <a href="AdresaLinka" ..... >.......</a>
treba da stavis
<a href="javascript:GoUrl('AdresaLinka')"....>....</a>
a ako oces da u status baru ti pise nesto drugo sem tog javascriot:GoUrl ti onda dodaj
<a href="javascript:GoUrl('AdresaLinka')" onMouseOver="document.status='neki text';return true'"....>....</a>
itd..
ako se ne varam

a u javascriptu lepo postavis brojac koji se inkrementira
a ako zelis taj isti podatak da posaljes serveru to je vec druga tema.
[ gogos @ 05.03.2005. 09:46 ] @
pogledaj na ovu stranicu kako je neki tip stavio taj brojač http://marvin.kset.org/~fibra/...ikaz=video&album=11pp-2004
to me zanjima.
[ MarijanKo @ 05.03.2005. 10:00 ] @
moraces ipak da mi kazes sta da ucinim ili sta da posmatram na datoj stranici...
ovako samo bledo gledam na tu stranicu i ne znam sta zelis da primetim
[ gogos @ 05.03.2005. 10:48 ] @
on je stavio da vidi koliko je ljudi skinulo video.to želim
[ Frane Marinković @ 06.03.2005. 12:58 ] @
Moraš nabavi PHP Counter! Ja san ga nikuda ima, a ako ga nađen stavit ču ti ga voder na upload!
vako otprilike radi

imaš admin konzolu i u jednu adres liniju upišeš link(ili file) i on ti izbaci jedan kod tipa http://stranice.com/counter.php?id=1 i to ubaciš na link za download!
ali ima ti jedan drugi ali moraš ima odobranu opciju u PHP-u mail(), a radi vako:
dođe korisnik i klikne na link za download i ovori mu se jedan popup i on mora u njega napisa svoj e-mail ime i prezime, i onda stisne ok i ta datoteka mu se pošalje na e-mail a tebi kad se loguješ u admin daje ko je sve skinu itd.

ma sve to ču ti poslat na e-mail, a ako bude priko 500KB stavit cu voder!

POZ!
[ gogos @ 06.03.2005. 17:36 ] @
kako doć do admin konzole. uploadirao san na site i nikako do toga
[ Frane Marinković @ 06.03.2005. 18:37 ] @
U kojem filemailer ili count?
[ gogos @ 06.03.2005. 19:33 ] @
u count
[ Frane Marinković @ 06.03.2005. 20:39 ] @
Ako si pročita ono "obavezno pročitoj mora si nač da otvoriš ja mislin settings i staviš niki password umisto admin i namistiš domenu i sve! mora radi!!!