[ boccio @ 05.03.2005. 12:04 ] @
http://www.google.com/addurl/

Nema vise automatskih prijava...Iako ne znam ko vise uopste koristi taj link ali dobro su se setili da naprave zastitu od botova :)
Ili da preformulisem...Zasto bas sad? Opet neka promena algoritma za indeksiranje!? :))
[ Noe @ 05.03.2005. 19:44 ] @
Lakse je bilo da su tu stranu ukinuli skroz, da ne zbunjuje .Inace da se koristi - koristi se, prosurfaj malo po drugim forumima pa ces videti koliko ljudi pita "gde da prijavim sajt na google?"
[ boccio @ 05.03.2005. 20:07 ] @
Naravno da ljudi pitaju, niko se nije naucen rodio. Ali ces isto videti na tim "drugim" forumima da svako ko ima imalo iskustva sa pretrazivacima savetuje linkovanje na sajt/forum sa velikim saobracajem umesto AddUrl opcije (pogledaj FAQ u vrhu, primera radi).

Cinjenica je da G mora da ima takvu stranu, cisto pro-forme, medjutim mene intrigira zasto su bas sad odlucili da je nabudze sa anti-bot zezalicama, a ne recimo pre X godina.

Imajte u vidu da je Google inovator! Ako uvodi neke opcije - uvodi ih prvi, a ne poslednji...Dakle, sta se desava ispod zita...To sam zeleo da postavim kao temu diskusije ovde, a ne da li ljudi koriste AddUrl ili ne.
[ Noe @ 05.03.2005. 21:02 ] @
Citat:
boccio:  Ali ces isto videti na tim "drugim" forumima da svako ko ima imalo iskustva sa pretrazivacima savetuje linkovanje na sajt/forum sa velikim saobracajem umesto AddUrl opcije (pogledaj FAQ u vrhu, primera radi).


Pa znam to, i ja uvek na takva pitanja odgovaram slicno.

Citat:
boccio:Dakle, sta se desava ispod zita...To sam zeleo da postavim kao temu diskusije ovde,


Na to na zalost ne znam odgovor iako bih voleo da znam, a ne verujem da iko jos uvek moze i da pretpostavi o cemu se radi.
Mozda i nema nikakve veze ni sa cim, osim za zastitom.

P.S. prijaviti sve sajtove ponovo na datom linku - mozda to postane jedino relevantno za rejting stranice u buducnosti kad google potpuno izmeni algoritam :))