[ Mikica22 @ 06.03.2005. 11:54 ] @
Napravio sam forum na phpBBserver.com.

Kako taj forum ako je to uopste moguce da prebacim na svoj sajt???

Kako da stavim nas jezik na forumu???

Kako da izbrisem poruku neku??? (unutar neke teme)
[ rile77 @ 06.03.2005. 13:46 ] @
Idi na www.phpbb.com, skini instalaciju za phpbb i srpski jezik. Poruke mozes brisati ako si administrator. Kod subSilver teme kliknes na x u zaglavlju poruke.
[ aleksandaraleksandar @ 06.03.2005. 14:20 ] @
1. redirekcijom, ili jednostavno na svom sajtu ces imati link
www.phpbbserver.com/tvoj_forum ili kako vec idu linkovi tamo
2. administracijom (na dnu strane imas link)
3. administracijom (na svakoj strani, kada se ulogujes kao admin imas
mogucnost da menjas poruke, brises, seces teme...)
[ Mikica22 @ 08.03.2005. 00:29 ] @
Postavio sam redirekciju ka svome forumu i taj problem je resen medjutim.....

(1)......kako da prebacim sajt na srpski???? Skinuo sam sa sajta prevod
ali ne znam kako da prevedem forum ili gde to da iskopiram ili sta vec sa tim da radim. imam sve prevedeno mogu da pogledam ali ne znam sta da radim s tim

(2)Kako se brise forum??? Mogu da obrisem postove klikom na krstic medjutim nigde ne mogu da nadjem kako forum da izbrisem. (mogu jedino peske kada izbrisem sve postove sa njega ali verovatno postoji neki kraci put)???

(3)Kako da prebacim neku poruku sa foruma na forum (kao ova moja sto je bila prebacena)???
[ byM4k5 @ 11.03.2005. 13:29 ] @
Citat:
Mikica22: Postavio sam redirekciju ka svome forumu i taj problem je resen medjutim.....

(1)......kako da prebacim sajt na srpski???? Skinuo sam sa sajta prevod
ali ne znam kako da prevedem forum ili gde to da iskopiram ili sta vec sa tim da radim. imam sve prevedeno mogu da pogledam ali ne znam sta da radim s tim


Prevod raspakujes i imas folder lang_serbian. Njega uploadujes na gdje_se_nalazi_forum/languages/ tako da bude pored lang_english.

Citat:
Mikica22: (2)Kako se brise forum??? Mogu da obrisem postove klikom na krstic medjutim nigde ne mogu da nadjem kako forum da izbrisem. (mogu jedino peske kada izbrisem sve postove sa njega ali verovatno postoji neki kraci put)???


Brisi teme, ispod teme imas isto X. Ako hoces citav forum da obrises, obrisi sve tabele iz baze i sve file-ove foruma *.php...

Citat:
Mikica22: (3)Kako da prebacim neku poruku sa foruma na forum (kao ova moja sto je bila prebacena)???


Uspod teme imas dugme ↑ , kao strelica nagore, i onda biras u koji podforum zelis da prebacis.