[ crowsoul @ 08.03.2005. 13:40 ] @
Pozdrav svima...
Radi se o uzaludnom pokušavanju u nedogled.Vidim na forumu da se i drugi žale...
Jednostavno nema FTP-a.
Probao sam i sa FileZilla i sa CofeeCup Direct FTP...to su 2 programa za FTP sa proxy porešavanjima.
Probao sam preko IE ali ne ide...kaže mi da je moj wwwroot "read only" što je glupost.
Hosting je Verat,Googlao sam pa kažu da mi treba Winsock proxy client što se instalira
kada se konektuješ na SBB proxy.Kako da stignem do proxija i ko zna sa čime oni rade?Zvao sam ih i kažu da je tip proxyja Socks4 što na sajtu ne piše.Nema šta nisam probao...
Da li ovo ikome igde radi??? Iz BG sam na Banovom Brdu.
Imam home flat 128kb i FTP-ujem na www.01ftp.com pošto ne mogu drugačije.
Evo šta kaže FileZilla:
Status: Connecting to www...
Error: Timeout detected!
Error: Unable to connect!
Status: Waiting to retry... (5 retries left)...
Podesio sam i time out na 60 sekundi ali ništa.
Hvala in advance!




[ BytEfLUSh @ 08.03.2005. 13:46 ] @
Meni radi sasvim normalno sa Total Commander-om.
Da nemaš možda Light paket?
[ crowsoul @ 08.03.2005. 14:14 ] @
Ne, imam FlatHOME.
Sada ću da ih cimnem da me nisu nekom greškom prebacili a i skinući Komander pa da probam...
[ sharpshooter @ 08.03.2005. 14:24 ] @
Ako si na FlatHOME, onda si iza NAT-a, a ako si iza NAT-a, onda treba da uključiš "passive ftp" i ne treba ti nikakv proxy. Bar meni tako radi ftp iza NAT-a...
[ akrosoft @ 08.03.2005. 14:39 ] @
Radi sa Total Commanderom (Win Comander), provereno, na Flat Light Paketu.

[ crowsoul @ 08.03.2005. 14:41 ] @
Mislim...Šta reći a ne zaplakati?
Total Commander se uredno spojio za 1 sekund a ja nisam one proxy opcije ni pipnuo
u fazonu "bolje da probam prvo ovako..."
FALA BRATE!!!
Ne bi čovek verovao...
[ vasquez @ 08.03.2005. 23:39 ] @
Nemojte da im ovo prodje tek tako! Po ovome sto ste rekli prilicno sam siguran da im ruter nije dobro setovan, tj koristi starinsku "get" metodu za ftp, ako nemozete da pravite ili brisete foldere to je to, probajte. To je skoro cisti http pa takav nacin pristupa skoro nijedan ftp klijent ne podrzava, izuzev commandera i mislim cuteFTP-a. Zovite ih i trazite da setuju ruter na direct connect metodu.. kakvi su to likovi ne bi me cudilo da budete morali da citate po netu i onda im u online sesijama objasnjavate kako se to radi..