[ phatsa @ 09.03.2005. 10:04 ] @
Ovo mi je drugi sajt (prvi nikad nije ni ugledao svetlost dana). Radio sam ga za dž da bih pomogao klubu. Izvolite...

www.judokrusevac.org
[ pajaja @ 09.03.2005. 14:39 ] @
Nije lose, ali Vam preporucujem da nikad ne stavljate vise razlicitih fontova....
Takodje i ona plavo-zelena boja sa desne strane (prijava na listu, pretrazivanje, predstavljamo) malo odskace od ostalih boja na sajtu....
[ profesional @ 09.03.2005. 14:55 ] @
Sto se tice samog sajta super je nema sta vidi se da si se trudio. Kao sto je rekao
Citat:
pajaja: Nije lose, ali Vam preporucujem da nikad ne stavljate vise razlicitih fontova....
Takodje i ona plavo-zelena boja sa desne strane (prijava na listu, pretrazivanje, predstavljamo) malo odskace od ostalih boja na sajtu....


to ti i ja preporucujem. I vidi se da si radio sajt u php-u i da si sam pisao kod se je jako dobro sobzirom da si ovo radio da pomognes klubu.

Samo jos malkice dizajna i sve je OK

Pozzz
[ phatsa @ 09.03.2005. 18:12 ] @

Hvala na ocenama.

Što se tiče različitih fontova, tu sam se odmah pobunio, međutim, to je prekopiran memorandum kluba, a iz kluba su zahtevali da u zaglavlju sajta bude zaglavlje tog memoranduma (a ko im je to radio, nezna se).

Zelena boja je i meni (takođe) zasmetala posle određenog vremena. Planiram da ubacim stranicu "Linkovi" i stranicu "Guestbook" nakon izbacivanja zelene boje i da još malo radim na promociji sajta i marketingu.

Nadam se da će biti još nekih komentara i sugestija.

[ mordor @ 10.03.2005. 15:17 ] @
Najiskrenije dizajn nije nista novo i prilicno je prevazidjen taj fazon sajtova.
Al to mozemo da ostavimo po strani jer sajt sluzi svrsi. Vrlo je pregledan i jasan sto je za ovaj tip web sajtova i najvaznije.
Dakle ovako kako je skroz je ok ali ja bih se malo poigrao sa bojama jer su mi nekako sumorne tu prvenstveno mislim na kombinaciju ljubicasto-zeleno-plavo :) . Recimo da je previse hladan sajt. Kapiram da bi sa ukusnim unosenjem crvene i njenih nijansi prilicno osvezio pricu i malo "podgrejao sajt" (ok nemora crvena al neku toplu boju).
Mozda bi bilo lepo i da se malo pozabavis velicinom i tipom fonta u meniju kao i borderom tabela.

Sve u svemu ukoliko imas zivaca i volje poigraj se malo sa dizajnom ako nemas kao sto sam rekao sajt sluzi svrsi i sasvim je ok.