[ Alimen @ 09.03.2005. 21:01 ] @
Probem 1. Instaliran program na MMC kartici, i desi se da je promjenim MMC karticu kako izbrisati iz programa-aplikaciju koja je bila na predhodnoj MMC kartici ne postoji jer nema te MMC kartice, kad odem na App. manager program je tu ali ga ne mogu izbrisat javi gresku.

Problem 2. Desilo mi se i to da je karticu od 1GB N-Gage vidio ali nakon par stvari kaze da je nema, ubacim 512 ne vidi ubacim 256 ne vidi ubacim 32 od siemensa vidi, nakon tog ubacim 1GB opet vidi ali kaze da je corupted formatira se ihiihhihi nikad ali zavrsi..

Problem 3. Np, preko bluetooth kopiram posaljem fajl ali ako je veci od interne memorije izbaci memmory low kako instalirati znaci ove velike igrice...

ima jos nesto ali i ovo je previse... hvala...

[ srdjee @ 10.03.2005. 14:52 ] @
1. Ajd malo jasnije

2. NGage savrseno radi sa MMC od 256 MB, mozda imas stariju verziju flesa pa zbog toga nece , a probaj da formatiras MMC preko racunara i citaca kartica

3. a) igre za Ngage ( od kojih su neke i preko 50 MB ) se ne prebacuju preko Bluetooth-a iz vise razloga , vec preko USB kabla koji ide uz NGage ili preko citaca kartica( MMC, SD, itd )
b) ako vec insistiras preko bluetooth-a moras podesiti da ti poruke idu na MMC
->Menu
->Messages
->Settings
->Other Settings
->Active Memory -> MMC
takodje podrazmeva se da posedujes neki od fajl mendzera ( FExplorer, Profi Explorer )

[ Alimen @ 11.03.2005. 01:26 ] @
1 i 2 sam nekako rijesio...

ali ova tvoja poruka me pravo obradovala, kad sam krenuo nastimati i dosao do "Other" gje imam samo
Save sent.... i No. of saved...
sad me zanima ako je problem flesa ima li koja tema da objasni kako flesovati ovaj N-gage, potrazit cu, ali ako nije do tog da se bezveze ne mucim...

Sad pokusavam naci verziju programa...
[ srdjee @ 11.03.2005. 13:06 ] @
Moras imati opciju za biranje memorije :

[ nane13 @ 11.03.2005. 14:04 ] @
hmmm naletio sam slucajnu na ovu vasu temu i bas me je zainteresovalo ovo sto ste pricali taj dio da moze da snima direktno na mmc preko bluetootha vidim ti si stavio sliku al kod mene nije tako ima samo Save sent.... i No. of saved... a to dole trece nema uopste sada nmi nikako nije jasno dali imas neki dodatni addon od programa ili nesot kod mene je standardna vezija ngage i nema to uopste a primjetio sam da gore ni moj kolega isto tako nema to???????????
[ srdjee @ 11.03.2005. 14:13 ] @
Aha,
izgleda da Ngage nema tu opciju, ( jbga nisam gledao jer nisam imao nameru da ~20MB prebacujem Bluetooth-om)

verziju software-a ( ili flash-a ) u tel mozete videti na *#0000# , ako je v4.04 to vam je posljednja verzija

Znaci preostaje vam USB kabl ili citac kartica
[ Alimen @ 11.03.2005. 14:47 ] @
Meni je verzija
V 3.30 28.08.2003
NEM-4

E sad, zvao sam prijatelja koji kao servisira mobilne, i kaze mi da ima nokia BOX, e sad treba mu taj fajl... mislim ova zadnja verzija da bi je fleshovao... jer ne moze preko USBa? tacno ili!
...
[ srdjee @ 11.03.2005. 15:06 ] @
Ajaao , znao sam
zaboravi flesovanje , zaboravi bluetooth

ak oces da ubacis igru u NGage kupi/nabavi/ukradi
USB kabl ili citac kartica

kraj price

[ Alimen @ 11.03.2005. 16:53 ] @
OK... imam kabal, imam Bluetooth instaliram preko...

Ali postoji li ikakva sansa, ili je to zbog sigurnosnih razloga?

mislim ta opcija bi vrijedila para...
[ Alimen @ 14.03.2005. 22:17 ] @
Prijatelj nasao jedan program koji rjesava navedeno i sad sve ide na MMC odnosno nije program nego kao zakrpa...

Naredni problem je kad stigne poruka, da bi pokrenuo instalaciju program kopira u direktori instaler, a isti se nalazi na njegovoj memoriji... dobilo se dosta ali i ne...