[ milstanyu @ 09.03.2005. 23:13 ] @
Radim kao freelancer i hteo bih da mi ljudi placaju na moj moneybookers.com racun. Da li je moguce kasnije isplatiti novac koji stigne sa mog moneybookers.com racuna na moj devizni racun koji imam u Komercijalnoj banci (imam broj racuna i SWIFT kod). Nemam nikakvu kreditnu karticu (visa, mc).

Hvala!
[ shoba @ 09.03.2005. 23:26 ] @
Moneybookers + Delta banka = radi

Ne vidim zasto ne bi radilo i sa Komercijalnom.
[ Balša @ 10.03.2005. 00:46 ] @
Moneybookers definitivno nije dobar izbor, osim ako u svom poslu nemaš relativno mali broj klijenata, koji su pristali da prođu kroz sve zamislive i nezamislive procedure verifikacije (pasoš, kopija kreditne kartice, uzorak krvi i urina, ...) kako bi ti mogli poslati novac.
[ milstanyu @ 10.03.2005. 08:07 ] @
Postoji li neki servis slican ovome koji radi po principu da se novac isplati na devizni racun u Srbiji (po SWIFT kodu). Ne bih voleo da klijenti budu toliko maltertirani pri placanju. Svi uglavnom koriste paypal a ja odavde ne mogu da ga otvorim. Treba mi nesto sto radi na slicnom principu. Da klijent moze da se na brzinu uclani i kreditnom karticom mi plati.
[ MaRaToNcI @ 10.03.2005. 10:31 ] @
pa onda uzmi 2checkout.com ili otvori paypal na primer u nemackoj (ili u nekoj drugoj zemlji, gde se moze otvoriti racun sa e bank-om) jednostavno das adresu od banke, verifikovan racun ti je kad uplatis prvi evro sa SVOG racuna i to je to:)
[ milstanyu @ 10.03.2005. 12:32 ] @
Kako da otvorim paypal u Nemackoj? Da napisem neku laznu adresu ili sta? Da li je sve ovo izvodljivo sa e-gold. Da li ce klijenti lako moci da mi uplacuju novac (kao ko d paypala). Da li je izvodljivo isplatiti novac na devizni racun (swift codom) u Srbiji preko e-golda. Kakvo je vase misljenje o e-goldu?