[ luner @ 31.05.2002. 14:16 ] @
Potrebni su mi podaci o ovakvom PHP skriptu - dakle, nesto kao moderisani forum - saradnici dolaze, postavljaju tekstove, admin ih pregleda kad moze i ako su ok dopusti prikazivanje na sajtu...
[ Zoran Rašković @ 31.05.2002. 15:45 ] @
Veoma siroka i slozena tema.
Moras biti veoma specifican i reci sta ti tacno treba.

U medjuvremenu pretrazi www.hotscripts.com ili pogledaj www.phpnuke.org , to je jedan od popularnijih Content Management Systema, koji omogucava registraciju korisnika, postovanje vesti, komentara na vesti, mislim da ima i forum neki i tako dalje.
[ leka @ 05.06.2002. 18:21 ] @
Ako necega ima na svakom cosku onda toga ima... PHP Nuke ima samo nekoliko forkova, PHPortal, WebPortal... Ja sam licno uvek najvise bio za to da se takva stvar pise rucno od nule...
[ Zoran Rašković @ 05.06.2002. 20:41 ] @
Normalno.... Ako nesto zelis da napravis dobro, uradi ga sam.
[ t3chX @ 06.06.2002. 14:36 ] @
Lun rekoh ti vec na ircu jednom (tCX) da sednes jedno sat-dva vremena i da ispises taj kod. Nije problem uopste.
Povezi se sa bazom, kreiraj tabelu 'vesti' sa recimo id - posiljalac - tekstvesti - datum - odobrena, poljima.
U ispis.php shutni mu while jedan da ti sve ispisuje koje su odobrena == true.
Napravi jedan layout fini za ispis.php neke tabelice nesto, i jos jedan vesti_admin.php na koji ces ti imati pristup i u kojem ces menjati vrednost polja odobrena (false, true).
Ma eto mislim to je otprilike to, a sve to uradis za 30 min sve sa layoutom :]

Uzdravlje.