[ Nabukodonosor @ 10.03.2005. 14:33 ] @
Bio sam pre par dana u pomenutoj banci i trebao mi je tekuci racun, ali i platna kartica za Internet. Rekao sam to onom liku koji se time bavi i on mi kaze "pa najbolje ti je da uzmes ovaj Start paket sa kojim se dobija Visa Electron kartica sa kojom mozes da placas na Internetu". Za nju se uplacuje depozit 20 eura. Ja sam otvorio tekuci racun koji mi je aktivan, a za karticu cu da sacekam 10-tak dana. E sad, pitam ja vas, da li je to tacno ili me on malo laze? Mislim na placanje preko Neta. Pozdrav.
[ nIce Cream @ 10.03.2005. 14:35 ] @
Vrlo tacno. Virtuon je malo bolji za te namene
[ bojan_p @ 10.03.2005. 15:00 ] @
sa visa electron karticom ne mozes da placas na internetu.
tebi je potrebna visa internet kartica vojvodjanske banke (ili visa virtuon kartica raiffeisen banke). za dobijanje visa internet voban, potrebno ti je da otvoris devizni racun za koji ce kartica biti vezana i da polozis minimum 20 evra, i platis godisnju clanarinu od 200din (ako imas elektron, 100din)... a ako imas do 27.godina, uzmi taj start paket, trebaces da polozis 1000din na tekuci i minimum 20evra na devizni racun....
imas top teme i za vizu vobana i vizu virtuon....
imam .net vizu vobana, i zadovljan sam za sada.....
[ Nabukodonosor @ 10.03.2005. 18:44 ] @
Pazi Bojane, ja sam popunio 2 ili 3 neka formulara. Jedan racun znam sigurno da je devizni jer me je onaj lik nesto pitao za izvestaje i rekao "to ti je za ovaj devizni racun" i tu treba da uplatim 20Eura. Takodje je rekao da je to neki Start paket a devojka mi kaze da cu ja da dobijem 3 kartice u tom start paketu, neku Dina, Visa Internet i Visa Electron, jer sam ja njima rekao da mi treba kartica za Internet, ali da mi treba i nesto kao ziro racun jer moram da imam njega da mi uplacuju neke pare. I da, pitali su me koliko imam godina za taj Start paket.
[ superbaka @ 10.03.2005. 20:03 ] @
ne ziro racun vec tekuci racun... sve to sto pricas je tacno, samo sumnjam da ce ti dati dinacard, a i ne treba ti iskreno da ti kazem (to je nasa nacionalna platna kartica)... ja je nisam dobio a i jos neki moji prijatelji... zasto? ne znam...
[ Nabukodonosor @ 10.03.2005. 20:49 ] @
Citat:
ne ziro racun vec tekuci racun...

Ma znam da to nije ziro racun, ali ja sam dosao sa tom pricom, jer mi je on trebao, a oni su mi to preporucili.

Citat:
samo sumnjam da ce ti dati dinacard

Pa na njihovom sajtu pise da se u tom Start paketu i ona dobija.
[ bojan_p @ 10.03.2005. 21:28 ] @
moja greska, tekuci racun, a ne ziro...

pazi nabuko, to je to, imas tekuci na koji ce ti uplacivati pare (dinare), dobijas elektron sa kojom ces moci placati kod nas i u inostranstvu (u startu je samo identifikaciona kartica, ali je mozes aktivirati i kao platnu), podizati pare sa bankomata, dinu mozda neces uopste koristiti, a visa internet za kupovinu na mrezi...
[ Nabukodonosor @ 10.03.2005. 22:46 ] @
OK, znaci to je to. OK, hvala puno na informacijama. Rece mi onaj lik da ce valjda za desetak dana da mi stignu kartice. Nadam se da se nece oduziti. Pozdrav.
[ marcony86 @ 11.03.2005. 16:04 ] @
Kako li su samo izostavili ono TRI ispred desetak :))), bar prema mojim iskustvima sa ekspoziturom u Uzicu. Mozda ces ti imati vise srece.
[ Nabukodonosor @ 11.03.2005. 16:15 ] @
Nadam se.