[ dejanc @ 12.03.2005. 08:30 ] @
Aj neka neko podeli sa nama kako postati operater na krstarici...

e vi administratori ovde na ES, kada mi prebacite poruku javite na mail, cisto da znam gde mi je poruka...
[ flylord @ 12.03.2005. 10:32 ] @
pa pogledaj u svooj profil, tamo ti je spisak svih poruka koje si ti poslao. I odah mozes da vidis gde ti je poruka, samo treba da kliknes na nju
[ BytEfLUSh @ 12.03.2005. 13:04 ] @
Citat:
dejanc: Aj neka neko podeli sa nama kako postati operater na krstarici...

Na IRC-u ili gde? ChanOp ili IRCOp?

Ako hoćeš ChanOp, nakon što se konektuješ na server kucaš:
/join #neki_kanal_koji_ne_postoji
I bićeš @ na tom kanalu. :)
[ dejanc @ 13.03.2005. 09:03 ] @
na IRCu naravno...
[ BytEfLUSh @ 13.03.2005. 14:19 ] @
Onda uradi to što sam ti rekao... :)

Inače, što ne bi to pitao IRCOp-ove na Krstarici?
[ Picsel @ 15.03.2005. 18:35 ] @
Tako sto se sprijateljis sa odredjenima ljudima (i pokazes malo bolje znanje)... :)
I jos hiljadu nacina koje otkrij ti :)
[ Mitrović Srđan @ 15.03.2005. 20:36 ] @
batali se toga ,sto se tice znanja ja nisam primetio ijednog ircopa na krsti koji isto i poseduje.
mislim onako smaranja i bahato ponasanje Operatera se moze naci samo na Krstarici.
poruike tipa

-Krstarica- [Daky] Slusajte Hitove EX-YU Muzike Uz 24/7 LIVE Internet Radio !!! ( WWW.
-Krstarica- [Daky] Daki se smorio sve lepe cice neka mi se jave
-Krstarica- [Daky] Trazim prasice
-Krstarica- [Daky] Blah
-Krstarica- [Daky] Zev

misim sta reci za doticne osobe
[ dejanc @ 16.03.2005. 19:38 ] @
Citat:
Picsel: ... I jos hiljadu nacina koje otkrij ti :)


uuuu to covece... Pa da uspevam to sam da otkrijem (i da imam vremena da se bakcem tim glupostima) ja ne bi pokretao ovu temu...
[ BytEfLUSh @ 17.03.2005. 00:39 ] @
Ako nemaš vremena da se bakćeš glupostima, ne možeš postati IRCOp. Ili - još jednostavnije - pitaj ih na Krstarici kako postati IRCOp.
[ Picsel @ 17.03.2005. 10:36 ] @
A mogu jednostavno reci da u 99% slucajeva nikako ne mozes postati IRCop na krstarici... Ukratko, nemoj se smarati sa tim...
[ kUdtiHaEX @ 23.03.2005. 09:02 ] @
E posto je tema sada ociscena od bezveznih poruka, nastavite sa pricom u skladu sa temom ili je brisem.
[ kuza @ 10.05.2005. 00:46 ] @
da dodamo nesto od sto operaterima treba da bi bili sabani

[01:03] -Krstarica- [Fowler] Ukoliko neko prodaje sestru, do '80 godista, u odlicnom stanju, neka se javi nicku fuf. moze i zamena.


[01:09] -Krstarica- [Fowler] Kupujem motor 125ccm sport najstarije 1999god...Yamaha,Suzuki,Aprilia.... javiti se nicku Alexandar

[01:09] -Krstarica- [Fowler] Nikako da ubodem neku boju da valja... sorry
-
[01:10] -Krstarica- [Fowler] Nikako da ubodem neku boju da valja... sorry
-
[01:10] -Krstarica- [Fowler] A evo jedne dobre!
-
[01:11] Ping? Pong!
-
[01:12] -Krstarica- [Fowler] Prodajem prasici ostali od prvi maj! Kilazha do 13 kila! Cena povoljna - LimitMan
-[01:14] -Krstarica- [darko``] Prodajem nevinost
-
[01:14] -Krstarica- [Fowler] POKLANJAM NEVINOST :)))) samo ekstra cice!

I eto sta da vam kazem postanite operateri da biste mogli da se izivljavate nad drugima...i naravno njihovim sestrama...Moje misljenje je da ipak necu da budem operater jer svoje znanje cenim i sebe ne mogu da svrstam u ovakve ljude...ako neko zeli sta da mu kazem...ja sam samo Nichim Izazvan
[ r3ct0r @ 13.05.2005. 14:58 ] @
loooool
koja ljubomora ovde radi :D
pa jbt zar vi nebiste zajebavali na svojoj mrezi ..
sad sto vama smeta sto se admini svoje mreze zajebavaju i sto mogu a vi ne ... to je druga prica ...

[ ColdKeyboard @ 19.05.2005. 19:22 ] @
Po meni je ok malo da se zezaju, ono nekada neki
global da posalju cisto onako da nasmiju nekoga ili
nesto sl. ali mislim ovo ako ti je dosadno idi radi nesto.
Sad svako ima pravo na svoje misljenje, iskreno meni
se global msg ne svidja nimalo.

Ipak mora postojati neka granica izmedju necega sto
je ok da se ti hvalish sto si admin, ali nemoj ometati druge
ili josh gore to zloupotrebljavati.
[ Danilo Cvjeticanin @ 19.05.2005. 21:57 ] @
[01:03] -Krstarica- [Fowler] Ukoliko neko prodaje sestru, do '80 godista, u odlicnom stanju, neka se javi nicku fuf. moze i zamena.

To je tebi normalno, sta da je npr u pitanju tvoja sestra???
Onda nebih tako jeli? E djavola malo to su bre debili jedni!
[ neca @ 19.05.2005. 22:28 ] @
Ma bre nebitni su... "/ignore krstarica!*@* noti quiet" i vise ne znam za njih :P
[ broker @ 19.05.2005. 22:35 ] @
Fowlera znam prilicno dugo i mislim da je sasvim OK momak.
On i kad se zeza, zna gde je granica.

Ima jos dva-tri ircopa koji vrede, a ostali uglavnom lece komplekse.
[ Danilo Cvjeticanin @ 20.05.2005. 11:22 ] @
Nemam ja nista protiv momka a ostale ni ne znam...Nego ti njihovu notice-i su uzas covece bas bezveze...
[ WiZaRd1015 @ 20.05.2005. 19:01 ] @
Što se mene tiče, nemam a i nikad nisam imao problema sa adminima na krstarici, a prilično sam dugo tamo. Sa Dakijem sam ok, koliko puta kuckamo kad je smor, i to uveče. Sa Acom nikad nisam pričao, jer on nije plaćen (da, on je jedini čovek na krstarici koji prima platu, pored osoblja tamo u kompaniji) da priča sa svakime. Međutim koliko puta uđem na kanal #pomoc kad mi je smor, i black-devil mi da +. Fowler je koliko puta bio tu kad i ja, i samo je jednom, kad sam ja nešto izvalio rekao da napustim kanal. Mada svi su u suštini ql likovi. Ako mi verujete, neznate kakve su zajebancije u tom kanalu.. Ljudi stvarno znaju da se zezaju.
[ r3ct0r @ 22.05.2005. 01:00 ] @
aman bre, ljubomora bre ...
pa jbt samo se postavirte na njihovo mesto... drze ircd koji ima par hiljada korisnika ...
vi kao nebi ste se zaejbavali?
daj bre... pricajte to nekom drugom ...
[ Danilo Cvjeticanin @ 22.05.2005. 21:45 ] @
Normalno da bih voleo da imam tako nesto, i naravno da bih se samo zezao! Ali takve neke gluposti i perverzije su odvratne!
[ Mitrović Srđan @ 23.05.2005. 14:00 ] @
pa kreteni sta ces , mongoloidi koji lece komplekse tako sto pokazuju userima kako su "moci" u salju svima notice wauuu

@vlado kakva ljubomora
cekaj nikada se nisi iznervirao zbog noticea? koja njihova mreza pa nije mesto za njihovo debiliusanje , taj debli daky mislim daj bre.
cinjenica je da ircopi cesto koriste svoju moc protiv usera kao npr ovaj kudtinaihex
mene ja banovao sa irc balcan net zato sto slusam ljubu alicica eto....valjda mu zato i radi server :> zato sto je dobar
[ r3ct0r @ 23.05.2005. 14:20 ] @
Brate, ko tebe tera da budes na njgovom serveru?
ako ti se nesvidjaju njihovi uslovi nemoj da budes na njihovoj mrezi...
mislim ne branim ih, ali ih razumem...
Imam ircd gde sam "baya" kao i oni na svom i svako ko mi se ne svidi izbacim ga...
Sto je normalno...
Ko da ti je neko dosao u kutji i prebacuje ti sta radis u SVOJOJ kutji .. ;)

A sto se tice licno mene i notice-a ... ne smeta mi... obicno mi notice izlazi u statusu tako da na status i ne obratjam paznju ..
[ Mitrović Srđan @ 23.05.2005. 19:59 ] @
cekaj ako je pustio usere da dolaze i ako je to nesto javno kao sto je KRSTARICA onda to nesme da se desava mislim o cemu pricas ti?
odem ja sad u MekDOnalds i dodje keneler i kaze ti si ruzan nemozes da jedes ovde
ne sluzimo ruzne goste
lol mislim brate to jeste privatno vlasnistvo ali isto toliko i javno kada se taj odlucio na korak da bude public.
jedino resenje je kad dobiju po picci pa da se cesu
[ r3ct0r @ 24.05.2005. 10:46 ] @
Pa daky nije kelner tamo ako mislis konkretno na njega... i admini koji su na pik-u imaju prava da rade sta zele.
Mislim pricas price ... Kao nebi bio takav da si admin
[ Kimi Raikkonen @ 24.05.2005. 11:40 ] @
Ma njima je dosadno,mnoooogo dosadno,zato samo i chatuju preko notica,da bi smarali ostale.Kad ste videli Daky-a,Darka,Acu,Fowlera taj fucking admin team da chatuje normalno?
RE5PECT bl00d!
[ Dejan Topalovic @ 24.05.2005. 14:16 ] @
Kimi: Iznenadio bi se koliko oni znaju pricati. :) Fora je samo sto ne pricaju bas sa svakim posjetiocom, nego imaju birane sagovornike.
Usput receno, #pomoc je perverzija teska. ;)
[ r3ct0r @ 24.05.2005. 14:38 ] @
@kimi
ti znas da ne pricaju?
pa naravno danetje da pricaju sa svakima, imaju svoje drustvo kao i ti ... lol ...
daj bre .... lepo priznajte da ste ljubomorni i tjao a ne da ih pljujete tako ...

Stvarno ko deca ste...
[ LaMpiR @ 24.05.2005. 19:25 ] @
Pa nezamjeram im ali ispadaju malo glupi stvarno... Mislim ipak mi ih ismijavamo na svakom koraku :)
[ pajaja @ 24.05.2005. 19:35 ] @
p'da :)
lampirovi logovi :) ima jos negde samo se ne secam ;)

inace smaraju opasno....



Citat:
lepo priznajte da ste ljubomorni i tjao a ne da ih pljujete tako ...

necu, jer nisam ljubomoran

Citat:
Stvarno ko deca ste...

p'da :P
[ r3ct0r @ 24.05.2005. 19:51 ] @
Ma mozete samo da ih pljujete i ogovarate
njima vala to ne smeta, imaju mrezu preko 2 soma korisnika i moze im se...
a vi manjina ljubomornih samo mozete sitno da ih pljujete

Toliko od mene za ovu temu.
[ LaMpiR @ 24.05.2005. 20:39 ] @
@pajaja ono je samo bio :)
Nakupim tolike gluposti preko noci ali nemora sve biti na sajtu :)
[ Kimi Raikkonen @ 25.05.2005. 20:17 ] @
Da mr.r3ct0r nije kojim slucajem operator na krstarici ili je sa nekim rodjak?:) blah... evo ja vam moram priznati da sam ljubomoran,puce mi k**** za sve njih tamo u paketu :)
[ neca @ 25.05.2005. 22:26 ] @
ma jock..on je samo pretedent da postane jedan od njih..zato sad mora da uleti na zadnji ulaz...:) :) :)
[ Danilo Cvjeticanin @ 26.05.2005. 13:07 ] @
Najbolje resenje doticnog je da koristi program anal's open i da postane admin...Dobice to mesto sigurno lepo je startovao :D
[ LaMpiR @ 26.05.2005. 13:53 ] @
Evo barem jedna dobra vijest u vezi PIK-a :)

Citat:

[00:11:20] -Krstarica- [Daky] blah
-
[04:06:31] -Krstarica- [Daky] Radio-EX je preminuo, bog da mu dusu prosti.. Amin ( necu vishe vas smaram noticem za radio )

[ Picsel @ 28.05.2005. 08:57 ] @
Citat:
[Daky] Slusajte Hitove EX-YU Muzike Uz 24/7 LIVE Internet Radio !!! ( WWW.RADIO-EX.COM ) ( WWW.RADIO-EX.COM )


Jos uvek... :(((((
[ LaMpiR @ 28.05.2005. 12:08 ] @
ja nisam nista dobio od tada :)

[ ExoduS @ 30.05.2005. 08:28 ] @
Meni je taj global shit odavno na ignore :).
[ Mr.xXx @ 02.06.2005. 20:31 ] @
ma oni su budale ja sam jednom pokusao da chatujem sa nekim od njih cisto da vidim kako to ide zamislite niko mi nije odgovorio a i ovo sam dobio
[Automatska Poruka] Stefan_____, vas zahtev se razmatra. Ukoliko u roku od 30 sekundi ne dobijete odgovor, smatrajte se odbijenim...za pomotj u vezi chata kucajte /join #pomoc


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kakva debilusa mora da je ruzna ko grob :DDD
[ LaMpiR @ 03.06.2005. 16:36 ] @
Citat:
Mr.xXx: ma oni su budale ja sam jednom pokusao da chatujem sa nekim od njih cisto da vidim kako to ide zamislite niko mi nije odgovorio a i ovo sam dobio
[Automatska Poruka] Stefan_____, vas zahtev se razmatra. Ukoliko u roku od 30 sekundi ne dobijete odgovor, smatrajte se odbijenim...za pomotj u vezi chata kucajte /join #pomoc



Kada duze vremena provedes na irc-u chat sa novim ljudima ti stvarno dosadi. Ja takodje necu da se javljam ljudima...
Mislim ima jedan dio user-a sa kojima sam u stalnom kontaktu a ovi novi tipa cao ignore.
U svakom slucaju niko im ne moze zamjeriti za to. Kada sam i ja prvi put dosao na irc isto sam se nervirao zbog toga. Sada, kada sam tu vec duze vrijeme...
To sto ti nije odg ne znaci da je lik glup ili tako nesto...
Ja licno nemam nista protiv nijednog @ na javnim kanalima jer sam siguran da ih ljudi smaraju svaki dan...
[ Mr.xXx @ 05.06.2005. 13:50 ] @
pa ako je ko dugo vreme na chatu to sam ja vec oko 3 god ii mogu ti reci da mi nije dosadilo da chatujem sa nepoznatim ljudima jeste da su ona prva pitanja ustaljena koje si god odakle si i tako ali kad krene razgovor mogu da ostanem 5 sati :) tako da ipak da se smatram odbijenim ha
[ BlackEngine @ 07.06.2005. 20:06 ] @
Evo ja sam @ na Krstarici , i nije mi lako, non stop smaraju, jedan me pita kako da hackuje kanal, drugi mi trazi + , treci kaze daj mi % , pa da mu ja objasnjavam ko to daje, zasto se to daje, kako se to daje... oteknu mi jaja :>
[ Force @ 22.06.2005. 09:01 ] @
Citat:
kuza: da dodamo nesto od sto operaterima treba da bi bili sabani

[01:03] -Krstarica- [Fowler] Ukoliko neko prodaje sestru, do '80 godista, u odlicnom stanju, neka se javi nicku fuf. moze i zamena.


[01:09] -Krstarica- [Fowler] Kupujem motor 125ccm sport najstarije 1999god...Yamaha,Suzuki,Aprilia.... javiti se nicku Alexandar

[01:09] -Krstarica- [Fowler] Nikako da ubodem neku boju da valja... sorry
-
[01:10] -Krstarica- [Fowler] Nikako da ubodem neku boju da valja... sorry
-
[01:10] -Krstarica- [Fowler] A evo jedne dobre!
-
[01:11] Ping? Pong!
-
[01:12] -Krstarica- [Fowler] Prodajem prasici ostali od prvi maj! Kilazha do 13 kila! Cena povoljna - LimitMan
-[01:14] -Krstarica- [darko``] Prodajem nevinost
-
[01:14] -Krstarica- [Fowler] POKLANJAM NEVINOST :)))) samo ekstra cice!

I eto sta da vam kazem postanite operateri da biste mogli da se izivljavate nad drugima...i naravno njihovim sestrama...Moje misljenje je da ipak necu da budem operater jer svoje znanje cenim i sebe ne mogu da svrstam u ovakve ljude...ako neko zeli sta da mu kazem...ja sam samo Nichim Izazvan


Inace.. to su sve "dosadni" korisnici trazili ;) A Fowler je bio raspolozen pa je "smarao" sa global.. tako da.. ;) I on je jedini normalan ircop na krstarici.. o ostalima no comment..


Citat:
BlackEngine: Evo ja sam @ na Krstarici , i nije mi lako, non stop smaraju, jedan me pita kako da hackuje kanal, drugi mi trazi + , treci kaze daj mi % , pa da mu ja objasnjavam ko to daje, zasto se to daje, kako se to daje... oteknu mi jaja :>


No comment.. i jedno veliko LOOOOOOOOOOL za tebe.. inace moram da vas obavestim da je ovaj lik BlackEngine poverovo da ruka irazsta opet kad se odsece :) Eto to vam je oper na krstarici.. smeh ;)
[ BlackEngine @ 22.06.2005. 21:28 ] @
Force ne seri ;P
[ Skinny @ 22.06.2005. 22:16 ] @
Force: inace moram da vas obavestim da je ovaj lik BlackEngine poverovo da ruka irazsta opet kad se odsece :) Eto to vam je oper na krstarici.. smeh ;)
[/quote]
Hhehehehehe, poverovao je on josh dosta toga..al necemo sada o tome :)
[ Picsel @ 23.06.2005. 11:01 ] @
Na temi je receno sve sto se moze reci, svi su shvatili poentu.
Za dalji razgovor koristite PP.