[ servishalo @ 16.03.2005. 16:49 ] @
Posto je u proteklih 3 dana pun grad ovih telefona uzetih preko firmi i VIP mreze Telekoma bezuspesno sam pokusavao naci neki od nacina da se dekodiraju (osim Martech 2), pa me zanima ima li ko kakvu ideju osim:
-SST 5.31 5.32
-OpenAlllX65
-spustiti na v25 otkljucati pa vratiti na V36 ili vecu( navodno Winswup-om sto je za ovaj model nemoguce jer "...dinaed by mobile..")
-Legija loger
-Martech 7.9b 8.0 cracked (ovo cak mislim da i ne radi nikako)
Uz sve to prodaju su ugusili nudeci doticne telefone na ulici, u kaficu, buvljaku, zelenoj pijaci, semaforu, obdanistu, skoli, javnom WC-u......
Kome ponude, telefon je njih kostao 4000.00 dinara tako da znate.
Pozdrav
[ NBG @ 16.03.2005. 18:04 ] @
10 e na imei dobijes kod.
[ servishalo @ 16.03.2005. 18:35 ] @
Hvala na brzom odgovoru, ali problem sa ovim mojim ludacima sto je njima i 300 din puno. Po meni je to korektna cena pa ako budem imao koji javicu se.
Hvala
p.s. Cestitam na jakim vezama u Telekomu
[ NBG @ 16.03.2005. 23:16 ] @
Vazda spremni na sve akcije ...
A ti sto hoce za 300 dinara te najvise volim :)
Pozdrav
[ sale_v @ 17.03.2005. 10:24 ] @
jesi li probao sa univerzalbox.com

javi
[ servishalo @ 17.03.2005. 10:34 ] @
Izvini, zaboravih da pomenem i to, pokusao sam. Iscita imei, model i onda peijavi dva error-a(ako te tacno zanima mogu i to proveriti i napisati koji su error-i)
Pozdrav
[ sale_v @ 17.03.2005. 11:22 ] @
ok
[ www.mobiluy.co.yu @ 19.03.2005. 11:08 ] @
nista neces da uradis i ako imas martech2 bez testpoint adaptera 2.0.
[ budjonii @ 19.03.2005. 13:13 ] @

link http://martech.pl/forum/viewtopic.php?t=2304

BUDITE OPREZNI MOZE BOX DA RIKNE !!!!!!!!!

Pozdrav Budjoni



[ sasa77 @ 22.03.2005. 22:07 ] @
posto nemaju svi prisutni pristup na forum
ako ti nije problem da prekopiras sta je tamo navedeno
ili bar kazes zasto moze box da rikne
pozdrav
[ DelTroter @ 23.03.2005. 08:10 ] @
ako imas martech original imas i pristup, ako nije original box ce ti riknuti sigurno
Tako da ti je svejedno. :)
[ silicva @ 25.03.2005. 20:24 ] @
moze i bez martecha!!!!!! ne samo cxv, nego bilo koji iz x65 serije sa fw36 pa navise!! samo S65 ne moze
[ ZZEPI @ 25.03.2005. 22:47 ] @
Citat:
NBG: Vazda spremni na sve akcije ...
A ti sto hoce za 300 dinara te najvise volim :)
Pozdrav


E moj prijatelju, pa neke p**ke, pardon vagine, po Beogradu vec rade v36 za 0.5e i to vec od 20-ak komada, ispovracacu se
[ NBG @ 26.03.2005. 02:54 ] @
Pa nek rade ...
Nek su zivi i zdravi :)

[Ovu poruku je menjao NBG dana 26.03.2005. u 14:01 GMT+1]
[ silicva @ 26.03.2005. 09:22 ] @
ja to nikad u zivotu necu uraditi za 0.5e! ubio sam telefon da bih pronasao nacin jer imam negativan stav u vezi martech boksa! i sada sam licno veoma zadovoljan!
[ whiteeagle @ 29.03.2005. 11:29 ] @
Jel imas mozda shematics za ovaj tel?
[ servishalo @ 31.03.2005. 19:03 ] @
Jos uvek mi je zanimljivo. Pojavili su se neki test pointi navodno, probao sam ih i da znate da nerade sa SST5.31 niti SST5.32. Imam jos par informacija u vezi ovoga koje cu proveriti veceras pa vam javiti.
Pozdrav
[ FILIP_ZVEZDARA @ 01.04.2005. 15:29 ] @
Pozdrav svima!

Moze li neko da posalje detaljno uputsvo i nazive programa koji treba da se koriste da bi se dekodirao ovaj telefon?
[ Pici man @ 01.04.2005. 19:16 ] @
Citat:
FILIP_ZVEZDARA: Pozdrav svima!

Moze li neko da posalje detaljno uputsvo i nazive programa koji treba da se koriste da bi se dekodirao ovaj telefon?


Bolje da si trazio od brace Karic par nezakljucanih telefona nego tako nesto?!?

Zasto onda ljudi ovde lome mozdane vijuge a bogami i novcanike za nabavku softvera i hardvera za dekodiranje kada bi im bilo lakse da sve potraze "na tanjiru", dzabe?

Pozdrav!
[ servishalo @ 02.04.2005. 10:01 ] @
Pokusavam da pomognem kome je to potrbno, ali ovakav zahtev (ili molba) mi zaista nije jasan. Sta ti druze hoces? Pa lakse mi je da ti taj telefon otkljucam bez kinte nego da ti sad objasnjavam postupak. Ako ti to vac toliko treba, da si koristio pretragu nasao bi sta ti treba.
Zato, molim te, ne trazi od nas da te poducavamo on line.
Pozdrav
[ FILIP_ZVEZDARA @ 02.04.2005. 13:29 ] @
Pozdrav,

Ako te mrzi da objasnis postupak, reci "ne mogu" ili navedi razlog zbog cega ne bi pomogao mnogima koji imaju ovaj telefon kodiran. Sta je toliko tesko poslati postupak, ako ga vec znas? Samo sam trazio programe i postupak kako se dekodira ovaj telefon posto imam data kabl za njega.

Jel zna neko da odgovori, ali stvarno na postavljenu temu, a ne kao "neki" sto kao znaju ali nece da pomognu?

Unapred zahvalan,
Filip
[ FILIP_ZVEZDARA @ 02.04.2005. 13:35 ] @
Pozdrav,

Ako te mrzi da objasnis postupak, reci "ne mogu" ili navedi razlog zbog cega ne bi pomogao mnogima koji imaju ovaj telefon kodiran. Sta je toliko tesko poslati postupak, ako ga vec znas? Samo sam trazio programe i postupak kako se dekodira ovaj telefon posto imam data kabl za njega.

Jel zna neko da odgovori, ali stvarno na postavljenu temu, a ne kao "neki" sto kao znaju ali nece da pomognu?

Unapred zahvalan,
Filip
[ servishalo @ 02.04.2005. 13:45 ] @
Uzdrzavam se od ovakvih komentara, jer mislim da je to obicno gubljenje vremana ali...
Ako ti nije jasno sta sam napisao evo jos jednom. Pogledaj ceo post od pocetka ukljucujuci i datume. E vidis sad, koliko je proslo od prvog posta? Svo to vreme ja i slicni meni pokusavaju da nadju nacin da urade ono sto ti trazis (ubeedjen si sa pravom) da ti neko objasni za 10 minuta. E pa sokole moj ne ide to bas tako. Jos jednom ti kazem PROCITAJ BAR OVU TEMU OD SAMOG POCETKA pa ce ti biti malo jasnije. Ako ti nije mrsko zaviri jos na par foruma o ovoj temi pa ce ti biti jos jasnije.
Druga stvar...moje geslo vazi ali....POMOZI i pomoc ces dobiti.
Pa, sokole jesi li pomogao kome od jutros?
Izvinjavam se svima za offtopic ali nisam mogao vise da otrpim.
Pozdrav
[ FILIP_ZVEZDARA @ 02.04.2005. 17:05 ] @
Pozdrav svima,

servishalo:Pa lakse mi je da ti taj telefon otkljucam bez kinte nego da ti sad objasnjavam postupak.

Ovo sto si napisao znaci da znas da dekodiras telefon, ali ako ne znas ok, cekamo da se pojavi software za dekodiranje.

Pozdrav!
[ silicva @ 02.04.2005. 17:20 ] @
govorili ljudi ranije spusti verziju na 25, i moci ces lagano da ga otkljucas, winswup nece da spusti verziju, pristupa butu nema, sst nece, ni jedan loger niti unlocker ne moza, a (martech II sa test point adapterom II) oko 500e moze, ili npr JA za 20e isto tako mogu, vidi sta je isplativije!
[ servishalo @ 02.04.2005. 18:05 ] @
Pa kazi coveku, vidis da mu treba.
Pozdrav
[ servishalo @ 03.05.2005. 10:18 ] @
I konacno mogu se uraditi sve SW sa free softweareom (probano od mene licno na SW36, SW43 CXV70) bez downgrade-a koristeci Test point, bez ikakvih posledica po telefon. Jedino ogranicenje za sada(koje nisam isprobao jer nisam imao takav telefon) je da se mogu uraditi telefoni sa Intel flash chip-om.
Za sada necu opisati postupak jer sam mnogo vremena utrosio da ovo resim(moglo je i ranije, ali mnogo duzi postupak kroz downgrade ili patch-ovanje iscitanog flash-a), ali za par dana objasnicu sve.
Pozdrav