[ LAURA69 @ 17.03.2005. 21:40 ] @
Vec neko vreme posecujem ovaj forum,posto imam problem,i ko sto neko rece,sto vise citam -veca mi je konfuzija u glavi

Radi se o tome da sam kupila DV kameru Sony DCR-HC17E...i nisam srecna:-(

Uglavnom pre kupovine takvih stvari se detaljno raspitujem,tragam po forumima(tako sam prosle godine kupila Canon A95 i prezadovoljna sam),al ovo je uletelo preko jednog prijatelja koji ima nekog lika koji mu iz Madjarske donosi robu sa pricom da je to super kamera,super cena(400 eura),i ja mu poverovala zato sto sam mislila da se on razume jer je imao pre toga par kamera

Uglavnom ,ja taj model mogu da nadjem samo na odredjenim (uglavnom istocno evropskim)sajtovima,i sta znaci to slovo E na kraju?

Probala sam da snimam i u sobi pri dnevnom svetlu daje jako blede boje,ko da je kroz gazu snimano,uporedila sam snimak sa mojom starom Sony 8 i na staroj su boje jasne,jake,ciste,a na ovoj(koja bi trebalo da je kvalitetnija) blede,isprane(oba puta sam snimala u AUTO rezimu),napolju su boje ok.
Bas me cudi za Sony(ako je to Sony)

uglavnom da ne davim,ove cu se resiti,zanima me koju mi DV kameru preporucujete,da ima lepe,ciste,jarke boje,bitno mi je,zato sto snimam decu,na priredbe,rodjendane

Cena moze ici i do 1000 eura,i da ima da se kupi kod nas


[ Nebojsa Milanovic @ 17.03.2005. 22:16 ] @
Ako si spremna da stisnes zube i dodas jos stotinak EUR, Panasonic GS 400 ce te veoma prijatno iznenaditi upravo u tome sta zelis
[ LAURA69 @ 18.03.2005. 12:42 ] @
Hvala!

Razmatrala sam ja tu kameru i stvarno ima super karakteristike,ali mi je malo veca(oko 700gr ima)

A hocu li puno izgubiti na kvalitetu ako uzmem GS200,meni treba samo za snimanje,ne za slike
[ Nebojsa Milanovic @ 18.03.2005. 17:19 ] @
Neces izgubiti mnogo na samom kvalitetu slike, posebno ako ima dovoljno svetla (nesto veca razlika je kada je svetla manje), vise ces izgubiti na raznim mogucnostima koje GS 400 pruza.

Ti sama moras da odlucis koliko su ti one vazne tako sto ces i jednu i drugu kameru detaljno prouciti i videti trebaju li ti te mogucnosti ili ne.

Niko osim tebe, za tebe, tu odluku ne moze da donese.