[ pajaja @ 18.03.2005. 11:30 ] @
Cito sam negde pre pola godine, al me tad to nije zanimalo...

A sad treba mi nesto tako jer su me markeri smorili, a rezem dosta cd-a dnevno...

Pa bilo bi dobro ako bi mogo i da stampa slicice...

Pa ako neko ima iskustva.... Da mi preporuci neki model... ( ako uopste ima nesto do 100€ )

hvala
[ _djevojka_ @ 18.03.2005. 11:39 ] @
Hm...da li si razmisljao da li ti je mozda jeftinije da odstampas naljepnice, pa pljes na CD? Moze biti malkice zeznutno jer se desi da se pojave bubbles ako dobro ne odradis posao, ali opet...
[ pajaja @ 18.03.2005. 11:43 ] @
Ma znam to, ali mi treba nesto brzo i efikasno, gde ne moram da se smaram sa lepljenjem... A i duze traje...

nemojte sad da pomislite da sam pirat zato sto rezem ko lud...
[ dragancesu @ 18.03.2005. 14:10 ] @
Za te pare verovatno neces naci, ali pogledaj nove canon ink jet stampace, skuplji modeli mogu da pisu na cd ploce

To je sigurno bolje resenje od nalepnica
[ IgLo @ 18.03.2005. 16:19 ] @
Kada smo vec kod ovoga, jel neko zna kada ce se kod nas pojaviti uredjaji i mediji koji podrzavaju LightScribe? (Ako neko nije cuo za ovo: http://lightscribe.com/) Sve vece firme su ga podrzale, samo jos cekam da se to negde i pojavi, bas bih rado testirao
[ pajaja @ 18.03.2005. 20:00 ] @
Pa da... na to sam i mislio... :) znaci nema kod nas... steta... Procito sam u nekom od brojeva SK ali nije bilo nista detaljno, samo da ima to.... Ok, nema veze.... :D
[ StORM48 @ 20.03.2005. 17:06 ] @
Tehnologiju sličnu toj je Yamaha imala još pre 4-5 godina, i to integrisanu u svoje high-end rezače. Nažalost, Yamaha je pre dve godine prekinula proizvodnju kompjuterskih optičkih uređaja, pa od toga nema ništa.

Ni ova novija tehnologija nema baš svetlu budućnost, jer su i neke važnije stvari zaboravljene, a imale su daleko bolju "prođu" kod velikih igrača.

Nekad prosta "podrška" nije dovoljna, nažalost.

Pozdrav