[ pkrisz74 @ 19.03.2005. 10:06 ] @
na koji se način rešava? Da li je to softverski problem ili..?
Posle nekog vremena aparat izgubi mrežu pa ga nađe i tako naizmenično.
Molim za pomoć, ako može neko da pomogne.
Hvala unapred.
[ novack2 @ 19.03.2005. 18:45 ] @
Imam kolegu koji ih dovlači iz Italije i prodaje po Rijeci, pogotovo serija koju je kupio oko Nove godine, već 14 komada isti problem, ili nedostupan ili ne možeš iz prve nikoga dobiti.
Ma neke je već podigao sa reklamacije i nakon 2 dana isti klinac.
Poludio je. Jednostavno telefonu odjednom padne signal ili ga ima fool ali ima bolesne simptome :))
Probao sam ga fleshati, ali ne pomaže.
Bilo bi dobro ako netko zna rješenje, tu bi se dobra lovica dala ugrabiti :)))
[ garisa2002 @ 25.03.2005. 02:50 ] @
kad vec imate problem novcek ti si mi daleko pa ti nemogu pomoci a kristijan zna de sam ja ima resenje ja sam uradio bar 20 kom nije softerski nego hardverski
[ vivas @ 03.05.2005. 23:55 ] @
Ljudi imao sam isti problem kao i kolega.
Bio bih jako zahvalan kada bi mi netko pomogao , imao sam dva komada , ali nisam rješio , možda još koji naleti!
[ Car Killer @ 04.05.2005. 12:04 ] @
Prespricat zadnje kuciste Grafitnim sprejom.

Ak to nebude radilo probaj pogrijat malo ant. switch i okolo njega


Poz..
[ vivas @ 04.06.2005. 01:36 ] @
U pravu si kolega, grafitni sprej pomaže , a mogu se i ljepiti bakrene folije (tko ima)
Mreža proradi ,blesavo što se to dešava na novim telefonima, ali zanimljiva je pojava da mi dosta tih telefona dolazi zbog brljanja ,zamrzavanja ,iznenadnog gašenja i sl.
Međutim kako se večinom radi o novim telefonima pod garancijom ja sam strankama preporučio da ipak pokušaju preko garancije , trebaju više čekati a i dalje imaju garanciju.
par komada koji su došli iz vana rješio sa flešanjem različitih flash fajlova i nekako prorade bez tih gluposti.
[ mobmax @ 06.06.2005. 13:33 ] @
Na ovu temu je dosta pisano...pa mmalo pretrazi ovaj forum.....
[ gsm_bojan @ 06.06.2005. 15:59 ] @
ili tecno srebro