[ dizajn_x @ 22.03.2005. 14:16 ] @
Vozdrica! Imam mali problemcic - inace radim u flash-u i od skora (prije neki dan :) ) i u dreamweaver-u! Skontao sam kako se ubacuje flash animacija, ali tu se pojavljuje problemo: kada izvrsim preview ne rade mi skripte koje imam u flash animaciji - konkretno mislim na skriptu ucitavanja drugih flash animaciju u glavnu - okrece se glavna animacija bez ucitavanja ostalih, bas kao da ne prepoznaje ili ne registruje skripte iz flasha, kao i same skripte u glavnoj animaciji! U cemu je fazon - PLEASE help me!!!
[ MileG @ 22.03.2005. 14:34 ] @
Garant ti nisu dobre putanje... Vidi putanje, sacuvaj pa onda probaj ne kao preview nego normalno da otvoris.
[ cika_crni @ 22.03.2005. 23:40 ] @
jesi 100% siguran da si actionscript dobro odradio? ako sam dobro skontao, radi ti ok kad uradis preview u flashu, ali kad ubacis u DW pravi problem? ako je tako onda nisi dobro linkovao te externe swfove, tj, html i main_swf fajlovi su ok, ali ne moze da nadje te dodatne clipove.
ako ti ne rade ni u flashu, onda nisi dobro odradio actionscript u samom flashu.
valjda je pomoglo, vici ako treba step by step.
[ Nikola Denić @ 23.03.2005. 00:18 ] @
ako ti je strana index.html a imas dir flash i u njemu su main.swf i loaded.swf

sa loadMovieNum mora da bude sledeća sinaksa :

Code:
LoadMovieNum("loaded.swf",5);


to naravno kucas u 1 frejmu u main.swf
[ dizajn_x @ 24.03.2005. 10:17 ] @
Ljudi, hvala vam puno! Rijesen je problem! Skripte u flashu su bile u redu ( zavisi iz kog ugla gledas :) ). Ja sam sve flashove tj swf smjestio u poseban folder ( kao i slike ) tako da onda skripte nisu radile - onda sam prebacio sve swf u main folder, gdje je i index.html i sve je proradilo :) Ove flashice necu dirati tj necu im mjenjati skripte ali cu za ubuduce imati u vidu kako to ide!!! Hvala vam na pomoci!!! :)))