[ Apocalyptic @ 23.03.2005. 10:58 ] @
E pa ovako!

Vec neko vreme se mucim kako prebaciti neka sredstva(400$)na Moneybookers,e-gold ili StormPay.

Pokusavam da nadjem nacin na koji je to naj jednostavnije,sa razumnim %,zivim u BiH RS Imam otvoren racun tekuci racun u Hipo Alpe Bank,i imam njihovu karticu,ali sto sam god pokusao kupiti sa njom preko neta,je propalo iz tog razloga sto mi prijavljuje gresku da mi kod odnosno broj nije tacan.

Pa sam razmisljao da otvorim VISA Virtuon kartica Raiffeisen banke,pa na taj nacin da prebacim sredstva na Moneybookers,e-gold ili StormPay.

E pa sad kad bi mi vi pomogli u ovoj mojoj dilemi koji je naj bolji nacin.

Ja zvao svoju banku,oni i ne znaju sta je e-gold,a kamo li da mi objasne kako da uplatim na njega!!!!


Zalost,zalost vam je ovdje!!!!

Nov sam u e-poslovanju,pa ne zamjerite ako je bilo nekih gluposti!!!!!
[ Sloba Ns @ 02.04.2005. 12:21 ] @
Visa virtuon(Raiffeisen banke) radi na moneybookers samo imas limit od 50Eur odnosno 100Eur(kad ga povecas) koji mozes da prebacis sa kartice kod njih na racun i to traje 60 dana.Odnosno svakih 60 dana mozes tamo prebaciti samo 100eur.Najbolje ti je da odes u banku i posaljes im pare preko racuna(tada je limit 20000Eur,90 dana).Za racun na koji saljes idi na moneybookers=> help=>upload money=>bank transfer.Problem je sto u Novom Sadu samo jedna banka omogucava takav transfer ali mislim da u Bosni nece biti problema.
[ astrokod @ 21.09.2006. 21:00 ] @
Ja radim sa E goldom i StormPay-om vec 3. godina, i nemam nikakvih problema.
Zivim u Banjaluci.
Novac na Moneybookers mozes dodati putem bilo koje banke u BL. putem swifta ili internet Diners kartice.

Na e gold isto tako mozes prebaciti sredstva putem banke.
[ astrokod @ 21.09.2006. 21:15 ] @
Vise uputstava mozes naci na mom sajtu www.astrokod.com

Samo idi na Astrokod usluge i pokusaj da narucis neki od horoskopa. Kada posaljes narudzbenicu imas upustva kako da prebacis novac na jedan od ta tri servisa itd....

[ Frederic Bastiat @ 22.09.2006. 08:27 ] @
Citat:
astrokod:
Zivim u Banjaluci.
Novac na Moneybookers mozes dodati putem bilo koje banke u BL. putem swifta ili internet Diners kartice.



Gdje si nabavio interent Diners?
[ astrokod @ 22.09.2006. 22:30 ] @
Idi na link, tu mozes saznati sve gfje i kako:

http://www.raiffeisenbank.ba/stanovnistvo/kartice5-4.htm
[ GSOM @ 16.10.2006. 19:51 ] @
Pozdrav,iz Banjaluke poslati lovu na moneybokers mozes iz bilo koje banke prporucujem UNICredit Banku,preko puta zgrade vlade Srpske jer netraze predracun koji je obavezan kad se salje lova vani,potrebno je samo imati devizni racunh
[ RobertB. @ 30.10.2006. 19:34 ] @
www.goldex.com

Prebacuju sredstva sa kartice na e-gold.