[ srdjee @ 23.03.2005. 22:35 ] @
Jel zna neko gde se moze, hm, nabaviti dole naslikani kabl ili slican
recimo u Novom Sadu
( u pitanju je povezivanje Yamaha DX7 na Creative SB Live )



Danke
[ zaraza @ 23.03.2005. 23:12 ] @
a jel si razmisljao da ga sam napravis? ima dosta sema na netu, a i ako ga pravis sam, proci ces dosta jeftinije?
[ Ni ten ichi ryu @ 24.03.2005. 02:39 ] @
ja ne znam koliko košta takav adapter, ali evo dve opcije koje ja mogu da preporučim:
1) midi uno, usb midi interfejs... košta oko $40.
2) e-mu 0404 zvučna karta... košta ispod $100, i osim midi interfejsa ima 2 ulaza, 2 izlaza i optički ulaz/izlaz.

to je totalni offtopic, ali sve što ja mogu da ti ponudim ;]

srećno.
[ srdjee @ 24.03.2005. 06:59 ] @
Citat:
Ni ten ichi ryu: ja ne znam koliko košta takav adapter, ali evo dve opcije koje ja mogu da preporučim:
1) midi uno, usb midi interfejs... košta oko $40.
2) e-mu 0404 zvučna karta... košta ispod $100, i osim midi interfejsa ima 2 ulaza, 2 izlaza i optički ulaz/izlaz.

to je totalni offtopic, ali sve što ja mogu da ti ponudim ;]

srećno.


Hehe ovaj kabl je mnogo jeftiniji od onoga sto si ti predlozio i kosta 25$ sto nije puno para nego je problem u isporuci , za SCG nema isporuku iako ima da je izaberes dok je ispopruka u CRO ili BIH 100$
znaci ukupno 125$
bleee


Citat:
zaraza: a jel si razmisljao da ga sam napravis? ima dosta sema na netu, a i ako ga pravis sam, proci ces dosta jeftinije?


Nasao sam ovu shemu , mislim da je ok , a ako neko ima drugu proverenu nek se javi

[ barbados @ 24.03.2005. 07:25 ] @
Ja imam takav kabl, a inače pravio ga je neki tip sa telepa i svojevremeno sam ga platio oko 40 dem. Probaću da saznam ponovo njegovo ime i adresu, pa ako uspem javljam.