[ del-boy @ 24.03.2005. 13:18 ] @
Zanima me vaše mišljenje oko dizajna sata www.vumorovic.com

Sajt je sa dizajnerske strane završen, jedno je ostalo da dodam textove koje će mi poslati i sredim u PHPu dinamični cenovnik!

Znači zanima me šta mislite o ovome što je urađeno...
I, naravno, očekujem neke predloge...
[ dr. anVe @ 25.03.2005. 07:25 ] @
Sajt se dugo učitava, ne znam što. Vjerovatno zbog "jake" grafike ili flasha.

Po mom mišljenju bolje da si umjesto onog flasha ubacio galeriju slika.

Poz
[ White Weedow @ 26.03.2005. 15:45 ] @
Pozdrav!!

Lijepo uradjeno bas sve u skladu !! Samo rjesi sporo ucitavanje dodaj na svaku komponentnu razlicitu galleriju mislim na onu sa lijeve strane!!
A sporo ucitavanje mozes rjesiti na sljedeci nacin smanji kvalitetu flasha tj velicinu a kod one male galerije postavi za thumb postavi slike al smanji ih tako da ucitava brzo ne znam dali me razumes one slicice na koje klikas moraju biti male velicine (kolobajte smanji) i slabije kvaliteteèè!!!!

I jos nesto ako ti je sva stranica postavljena u jednu tabelu onda sporo ce ucitavati uradi sadrzaj u vise tabela i pozicioniraj tako da su kao u jednoj i ucitavat ce savrseno!! Probaj.

[ Slobodan Miskovic @ 26.03.2005. 16:02 ] @
Super je samo je malo iritirajuca ona flash galerija, mislim da bi bolje bilo da je staticna pa da kada se predje kursorom preko slike da se ona uveca a ne ovako u loop-u.
[ NetMouse @ 29.03.2005. 22:28 ] @
E ovako, uskoro će biti postavljena flash animacija od 170kb sa preloaderom (učitavanjem) umesto ove od 270kb tako da će se malo brže učitavati.

Pokušaću to sa tabelama da sredim iako nikad nisam tako radio ali sam razumeo kako si zamislio. Takođe ću smanjiti kvalitet onih malih slika iako ni sada one ne zauzimaju puno prostora.

To što se tako smenjuju slike u flash animaciji je želja poslodavca (kako to zvuči profesionalno) i ne verujem da će se to menjati. A takođe ako napravim to sa prelaskom kursora opet će zauzimati dosta prostora.

Hvala na kritikama, odmah ću početi sa eksperimentima pa ćemo videti za par dana kada sajt bude osvežen. Javiću vam kada to uradim.
[ VRKY @ 29.03.2005. 22:33 ] @
OK je, samo da se bolje vidi onaj prelaz iz "srca" sajta u ostalo i obrnuto
*ostalo je prazan prostor
[ ||NeX|| @ 07.04.2005. 00:51 ] @
Meni odvlači previše pažnju ovaj flash loop gore desno. I ja bih predložio da se uradi statički, pa na mouseover da se prikaže. Sadržaj je bitniji ja mislim za ovaj site.