[ Probni pilot @ 25.03.2005. 23:47 ] @
Pozdrav. Pitanje je u nazivu teme. Uzeo sam Start paket V. Banke pa me zanima sta je to, jer se svuda pominje. Hvala svima. Pozdrav.
[ drdrksa @ 27.03.2005. 10:03 ] @
Jesi li probao da pitas ES Pretragu ili Google?
[ Probni pilot @ 27.03.2005. 13:30 ] @
Da...oboje sam prvo probao pa sam postavio temu. U ES pretrazi nisam nasao nigde gde neko objasnjava sta je to, laicima kao sto sam ja.
[ g@rfild @ 27.03.2005. 21:37 ] @
http://www.voban.co.yu/sr/gradjani_vobhome_banka.htm
[ pctel @ 28.03.2005. 03:21 ] @
Zanima te uopste kakva je to pojava koju ljudi nazivaju e-banking, ili te zanima konkretan paket vojvodjanske banke?

e-banking je kad ti imas pare na racunu pa preko interneta posaljes informaciju "platiti Peri Pericu X dinara", sacekas malo i na tvom racunu ima X dinara manje, a na perinom x dinara vise, jednostavnije od toga ne moze. Ako te zanima neki poseban detalj, pitaj.
[ Probni pilot @ 28.03.2005. 12:27 ] @
To je otprilike to sto sam hteo da znam. A o konkretnoj stvari kod V. Banke sam procitao na onom linku iznad. Hvala svima. Pozdrav.
[ Whalata @ 21.07.2005. 22:36 ] @
Da li neko mozda zna da li neka banka nudi online banking iliti e-banking za one koji nemaju otvoren tekuci racun sa redovnim prilivima. Kako sam procitao na sajtu Voj. banke ovo je jedan od zahteva....
Na zalost ne mogu da ga zadovoljim, jer jos uvek studiram... pomoc....
[ Davor Vlajkovic @ 22.07.2005. 10:33 ] @
E-banking u sustini nema nikakve veze sa (ne)postojanjem redovnih mesecnih priliva, online samo dajes nalog da se sredstva (ako ih imas na racunu) prebace na neki drugi racun. Bezi od banaka koje imaju takve uslove kao djavo od krsta.

P.S. U vezi tvog pitanja, vidi kod Delte, Jubanke, Meridian...

[Ovu poruku je menjao Davor Vlajkovic dana 22.07.2005. u 11:35 GMT+1]