[ bukovski @ 26.03.2005. 05:15 ] @
posto zaista ne zelim vise da se bakcem sa phpbb-om jer su mi opet hacnuli forum ovoga puta zesce !! a beck up nije radjen a od hostinga sam dobio neki ali kad ga ubacujem prijavljuje gresku resio sam da predjem na xoops kao sigurniji dosta !

ako neko zna skriptu za prebacivanje korisnika tema i poruka molio bih da mi kaze ja se ubih trazeci i nista ! napomena phpbb je integra mod znaci dosta modifikovan ! a meni treba samo korisnici i poruke i teme
molio bih da mi pomognete u sto kracem vremenskom periodu !
hvala !
p.s. znam sta ce sada sale reci gde je bukovski tu su problemi ali sta ces kad mi takav horoskop !
[ bukovski @ 28.03.2005. 03:21 ] @
naso neki
http://dev.xoops.org/
hvala piromanu (www.ciklidi.org) koji koristi xoops na odgovoru
snaga ciklida je to :)
[ bukovski @ 01.04.2005. 23:39 ] @
ali neradi jel zna neko kako da ih prebacim zaista mi je hitno forum mi neradi vec nedelju dana ce me udave korisnici !!!
[ bukovski @ 02.04.2005. 02:14 ] @
naso sam nesto ali nemam pojma brazilski

Como converto meu fórum phpBB para o NewBB, do XOOPS?
A equipe de desenvolvimento do NewBB disponibilizará conversões do Invision Power Board e phpBB para o NewBB após o lançamento da versão final do NewBB 2.0.

No momento, você pode fazer essa conversão em 2 etapas:
1. Use o script .sql phpBB 2.0 to newBB 1.0 (Xoops Forum) Converter;
2. Executar o script .php, incluso no pacote do NewBB2: /newbb/update/newbb1_to_newbb2.php.

Não testamos este procedimento. Faça back-up antes de fazer essas conversões.

Comentem sobre os resultados, para futuros interessados. Obrigado!

evo linka http://xoopsbr.org/modules/smartfaq/faq.php?faqid=22

i sta sad treba da uradim ! skinuo sam skriptu ! tj dal je ta uopste ?
[ bukovski @ 02.04.2005. 06:24 ] @
skripta radi ako nekome to znaci ! mozda kasnije !
ali ipak ga neccu koristiti !
vracam se na phpnuke iz jednog mozda ludog razloga video sam kako je sale uradio pa sam se odusevio a i kako je uradjen www.virtual-caffe.com ! a i momci sa ttp://www.nuke.serbia-today.com/
su mi mnogo pomogli hvala im !

pozdrav