[ CONFIQ @ 11.06.2002. 23:20 ] @
Ovako...

Od moje drugarice komp ne može da se loguje na serverima. Jednostavno neće.
Evo primer
ES
Napišemo korisničko ime i šifru,ES nas loguje i piše da smo on line ali kada se refrash-uje strana dole na uglu piše da nismo logovani.
To nije samo na ovom forumu,pokušavali smo još par foruma nije htelo ni tamo. Skoro isti problem sa Audiogalaxy,ikonboard...
Isključili smo proxy i probali smo sa Operom i sa IE. Reinstalirao sam operu ali ni tada nije htelo. Promenio sam ISP i tada je bilo bezuspešno.

Ako neko ima nekakvu ideju neka kaže pošto sam sve pokušao. Još nisam sa mozilom ali ne verujem da će da proradi
[ Dejan Krstic @ 12.06.2002. 00:26 ] @
Citat:
CONFIQ:
Ovako...

Od moje drugarice komp ne može da se loguje na serverima.


Frljamo se s padezi?

Citat:

Jednostavno neće.
Evo primer
ES
Napišemo korisničko ime i šifru,ES nas loguje i piše da smo on line ali kada se refrash-uje strana dole na uglu piše da nismo logovani.
To nije samo na ovom forumu,pokušavali smo još par foruma nije htelo ni tamo. Skoro isti problem sa Audiogalaxy,ikonboard...
Isključili smo proxy i probali smo sa Operom i sa IE. Reinstalirao sam operu ali ni tada nije htelo. Promenio sam ISP i tada je bilo bezuspešno.

Ako neko ima nekakvu ideju neka kaže pošto sam sve pokušao. Još nisam sa mozilom ali ne verujem da će da proradi


A da li imas mozda neki firewall? Zasto radis refresh cim se ulogujes? Daj jos malo detalja...?
[ Reljam @ 12.06.2002. 00:26 ] @
Pogledaj da li su ti ukljuceni cookies. U IE je to najlakse uraditi ovako:

idi u Tools / Internet Options, klikni na Privacy, i stavi na Medium.

Onda bi trebalo da radi.
[ CONFIQ @ 12.06.2002. 10:56 ] @
Citat:
Dejan Krstic:
Zasto radis refresh cim se ulogujes?


Ko je rekao da ja radim refrash kada se ulogujem? neću da budem grub ili da se pravim pametan samo hoću da ti objasnim foru kako se loguje na ES.

Ajde da kažemo da si na index.php tamo ukucaš sifru i onda automatski ideš na korisnik.php, ta skripta ti namesti cookie i onda se vračaš na index.php sa cookie-jem znači bez ikakvog refrasha. ali na index.php-u ja nisam logovan
stvarno ne znam kako još da ti objasnim problem. kažem da budem on-line listi ali i dalje nisam logovan.

nemam nikakav firewall niti proxy

Reljam: probao sam sa 2 broswera na oba su radili cookies. na IE-u sam stavio da čita sve cookies

još neka sugestija?