[ miticdjd @ 27.03.2005. 13:04 ] @

Kako da uz pomoc total commander uploadujem sajt na internet.Dali je to moguce.
[ noviKorisnik @ 27.03.2005. 13:17 ] @
U toolbaru imaš dugme na kom piše FTP. Ili u meniju Net, pa onda FTP Connect... Ili jednostavno Ctrl+F.

Uglavnom, otvara se dijalog, pa tu klikneš na New Connection, pa novi dijalog u kom popuniš parametre za FTP pristup sajtu, potvrdiš novu konekciju i ona se pojavljuje u listi konekcija. Kad je selektovana, samo klikneš na Connect i spajaš se na sajt, u panelu se lista podrazumevani direktorijum i dalje možeš da radiš otprilike sve kao i inače (kopiranje između panela, preimenovanje, brisanje...).
[ kUdtiHaEX @ 27.03.2005. 13:18 ] @
Naravno da je moguce, samo napravi odgovarajucu FTP konekciju za tvoj server imas dugme FTP u toolbaru), zakaci se i digni sta je potrebno.
[ deki77 @ 27.03.2005. 23:50 ] @
Može mali Tutorial ...ustvari šta popuniti u praznine koje su u "New Connection" ili šta čekirati od ona tri polja...ili nedirati ništa!!!
[ JogyII @ 28.03.2005. 08:33 ] @
popunjava se isto kao i u bilo kom drugom klijentu, informacijama koje ti daje hosting provader, predlazem da pitas njihovu tehnicku podrsku za to
[ kUdtiHaEX @ 28.03.2005. 11:52 ] @
Session - tu upisi kako ce ti se zvati konekcija, nevazno je u principu
Hostname - adresa servera na koji se kacis
Username/password - podaci potrebni za pristup serveru
Remote dir - ako zelis odmha pri konektovanju da odes na neko mesto na serveru (recimo /var/www/html/forum) upises ovde

Ostatak - manje-vise nevazan za tebe. U Server commands mozes da prosledis neke komande serveru odmah pri pristupu i sl.
[ deki77 @ 28.03.2005. 17:29 ] @
@kUdtiHaEX
Hvala na pomoći uradio sam....prosto!!!!!
[ vishnja85 @ 17.09.2010. 12:50 ] @
Hmm sad malo vadim temu,ali moram da pitam :) kada se popuni za pristup preko ftp-a i "neko" zaboravi lozinku od toga naloga..postoji li mogucnost da vidis koji su ti podaci?
[ Ljubiša Begović @ 22.09.2010. 02:16 ] @
Naravno da postoji. Preuzmi
Windows Commander FTP crack
ili
FTP passwords' decrypting tool 1.2

Potraži fajl wcx_ftp.ini, kopiraj lozinku, postavi je u jedan od dva program iznad i klikni da dobiješ pravu lozinku.
[ milisav55 @ 31.12.2013. 13:31 ] @
Imam i Fillezile-u i total comander i popunim podatke ali mi izadje greska "Connect call failed",ne znam kako ovo da resim!!!