[ Zrenjaninka @ 28.03.2005. 21:17 ] @
Zelim da upisem Filoloski fakultet, smer spanski jezik. Volela bih kad bi mi neko od sadasnjih ili bivsih studenata rekao da li je studiranje tesko i kolike su sanse da nakon zavrsenog fakulteta nadjem posao. Kao i da mi neko kaze ako zna koliko studenata primaju na budzet za spanski jezik.
Hvala unaped!
[ code33 @ 19.05.2005. 12:01 ] @
www.fil.bg.ac.yu

vecinu toga ces naci na sajtu.

sto se tice licnog iskustva, moj ti je savet da pogledas informator i razmislis koji te jos smer/jezik eventualno zanima. Ne znam kakav ti je rejting iz srednje skole, ukoliko nisi 5++ ne bi trebala da pucas na jezike tipa spanski, italijanski, engleski..
vec da se opredelis za neki "rastereceniji", narocito ako ti je prioritet finansiranje iz budzeta, jer 70 soma nije malo...

a ako bas iz ljubavi hoces spanski, a upises neki drugi - ne brini. Jos u toku prve godine ces moci da izaberes drugi jezik koji ces uciti pored svog osnovnog. tako da.. (nadam se) buduca koleginice, sve najbolje..
[ Nenita @ 14.02.2007. 17:14 ] @
Znaci ti si na spanskom?Jel mozes da mi kazes sta se sve polaze za upis?
[ Mila05 @ 19.01.2009. 11:21 ] @
zelela bih da upisem nemacki jezik...moze li me neko uputiti malo bolje sto se tice upisa i svega...prijemni npr.
[ Lusy @ 09.04.2010. 11:19 ] @
Mene zanima, ako neko zna i moze da mi kaze, koliko jezika moze istovremeno da se studira?I mogu li, na primer,to da budu portugalski i spanski?Hvala unapred.