[ Bizarre @ 30.03.2005. 00:32 ] @
Eto pravim flash (swish) sajt za svoju "firmu" ,dosta sam toga uradio ,moglo bi se reci da sam zavrsio vise od 70% ali nikako da smislom logo ,a bez njega sajt ne mogu da zavrsim .
Inace to je web design firma ,pa ako neko ima ideju za logo...
E da i jos nesto ,da li vise volite da se sajt malo duze ucitava ,pa posle da sve radi bez ucitavanja ili svaku stranu ponovo i ponovo da ucitava?
[ dr ZiDoo @ 30.03.2005. 08:13 ] @
Pravite firmu za design a ne možete smisliti logo. Niko na forumu ti ne može napraviti logo li izmisliste. Nidje veze.

Bolje je da se učitava strana po strana. Zašto bi se meni učitali neki podaci koji me ne interesuju? Možda sam došo samo da vidim prvu starnu?
[ Corey @ 30.03.2005. 22:11 ] @
Citat:
Bizarre: Eto pravim flash (swish) sajt za svoju "firmu" ,dosta sam toga uradio ,moglo bi se reci da sam zavrsio vise od 70% ali nikako da smislom logo ,a bez njega sajt ne mogu da zavrsim .
Inace to je web design firma ,pa ako neko ima ideju za logo...
E da i jos nesto ,da li vise volite da se sajt malo duze ucitava ,pa posle da sve radi bez ucitavanja ili svaku stranu ponovo i ponovo da ucitava?
Pa kako vam se zove firma?
[ Bizarre @ 31.03.2005. 09:01 ] @
Zove se MV-Designs ,ali ja necu da logo bude stilizovani MV ili tako nesto nego neki znak .
Svaka ideja je veoma dobrodosla :-)