[ xgolubx @ 01.04.2005. 14:49 ] @
Nebih otvarao posebne naslove da to pokusamo objediniti u jednoj temi.


Dakle jeli iko uspjesno otvorio i koristio tj dali jos uvjek koristi usluge NetBank.com?
Kako ide procedura kod njih ako je ko imao iskustva?
Taman sam napisao da nisam dobio nikakav odgovor i da postujem na ES kad vidim mail sa nihovim odgovorom:

Citat:

Dear Dejan,

Thank you for your recent application for a NetBank
personal banking account. We regret that we are unable
to approve your application at this time. You can expect
to receive in the next few business days a letter providing
greater detail about why the decision was made.

Please feel free to call our Customer Care team
at 1-888-BKONWEB (256-6932) if you have specific
questions about your account application.


Sincerely,
NetBank New Accounts
P.O. Box 2368
Alpharetta, GA 30023
1-888-BKONWEB (256-6932)


Sta sad???
formular sam popunio po uputstvu ovdje na ES za ssn sam stavio "komad" svog maticnog broja Jes' da je u formularu trazeno i broj nekog drugog dokumenta (npr drivers license) i tu sam lupio broj sa svoje vozacke...e sad da ovo sve nije malo previse lupanja?
Koristi li iko usluge ove banke uposte ili ih je koristio???

Druga stvar nije mi jasna i ako otvorim racun kako da prebacim tih US$50 inicijalnog depozita?
Tamo stoje opcije http://www.netbank.com/banking_deposit.htm ... ali nije mi jasno mogu li ja sa svojom CC sadasnjom koju trenutno koristim za net da ulozim trazeni depozit? Ovaj "Online Founding" mi je "najsumnjiviji" ali neshvatam sta je s onim pisac htjeo da kaze htjelo da se kaze, mene to mnogo podsjeca na neki wire!

I da stvar bude jasna ako se otvori racun kod njih dali je za njega moguce dobiti checking card i da se dize lova sa tog tacuna kod nas na bankomatima ??? Mozda i za placanje na internetu?


Sljedeci je 2checkout.com citam na forumu da se uz otvorenje accounta kod njih automatski (ili po zahtjevu, sad, to i nije toliko bitno) dodjeljivao i us bank account i za njega se dobijala InterCash kartica. Sta se sa ovim desava? Jel ova opcija
da ti oni otvore bank account jos uvjek postoji? Na njihovom sajtu ni traga ni glasa o tako necemu???


Jes da ima svega ali sve ja nekako povezano
Pozdrav Svima!

[ xgolubx @ 03.04.2005. 22:06 ] @

Hajte ljudi ...
Ventura, Mrva....??!?
sad ce kraj vikenda dal' da ih zovem ili sta....???