[ Zabicaaaa @ 02.04.2005. 15:35 ] @
Evo jedan debeljko, rosan, srecan, debo i spreman da spase svet od nevaljalih hamburgera koji prete da umaste citav svet i svojom kancerogenom tekucinom udave svet i bla bla bla bla...samo da nabavi svoj incrediburger kostim i krece u akciju Hehehhhee!!!

Slobodno sibajte kritike ima jos tu dosta posla, ponajvise sa riggovanjem i prokletim controlerima za animaciju...ali opet, sta nema :}

UUUUDRRRIIIIIIIIIII!!!


[Ovu poruku je menjao Zabicaaaa dana 04.06.2005. u 22:49 GMT+1]
[ Faxy @ 02.04.2005. 23:28 ] @
Generalno mi se bas svidja :)
Zamerke su: zglob (njegove leve) noge, brada i usta
[ Zabicaaaa @ 03.04.2005. 01:01 ] @
Pa, i izgleda malo cudno ali najlepse kod karikatura je da i ne mora biti:)

Probavao sam razne varijante ali nikako nisam uspeo da dobijem taj "glup" izraz na licu, ako cemo pravo to mi je oduzelo i najvise vremena...ostalo je islo u hodu, nije savrseno ali ima prostora za popravku.
[ forgotten @ 03.04.2005. 08:17 ] @
Cool izgleda :) Podseca me na onog debelog iz igrice Neighbours form hell :)))))
[ rembrandt @ 05.04.2005. 23:11 ] @
svaka cast, medjutim, ono sto ti fali u postizanju "glupog izraza" je samo odnos velicina!!!! probaj da glavu(od vilice pa navishe) proshiris tj. da optimizujes velicini brade!!!!!
izgledace mnogo realnije!
ako zelis mogu to i detaljnije da ti objasnim, unapred izvinjenje na gordom obracanju, model je prakticno kompletiran osim te sitnice!!!!!
[ IvanRD @ 05.04.2005. 23:53 ] @
Ja bih pokusao da mu smanjim malo oci i priblizim za 'gluplji' izgled. Inace super izgleda. Sa srecom,
Ivan
[ Zabicaaaa @ 06.04.2005. 13:00 ] @
Citat:
probaj da glavu(od vilice pa navishe) proshiris tj. da optimizujes velicini brade!!!!!


Probao sam i dobio da je gornji deo glave 1:1 sa donjim delom i da sad nekako "idu" ali me zeza onda zadnji deo glave koji je imao nabore od "salcica":) koji se potpuno izravnaju sa glavom i izgleda kao da su nacrtani, ako pokusam da ih naglasim izgledaju cudno, ako pokusam da gurnem glavu napred izgleda ko Barni iz Simpsona sa deformaciom vilice, cak i kad vrat sa strane pokusam smanjiti deluje kao da je izduzen kad se gleda spreda, a spljosten gledano sa strane...nemogu ti pokazati kako izgleda jer je stack collapsovan za skin a pre toga mashsmooth-ovan...jednom recju Fu**-ovan sa puno vertexa kojim ne mogu dobiti lep izgled, pa ga necu ni pokazivati, ali evo gde se javljaju problemi kada poravnam glavu/vilicu...


[ djela @ 06.04.2005. 15:22 ] @
Meni je jako svidja ova prva slika koju si postavio, samo napred majstore!

U kom Softw. radis?
[ djela @ 06.04.2005. 15:24 ] @
Meni je jako svidja ova prva slika koju si postavio, samo napred majstore!

U kom Softw. radis?
[ tra-la-la @ 12.04.2005. 15:01 ] @
opako ... samo ja bi mu spustio glavu nize tj. skratio vrat kako bi podbradak padao preko grudi