[ biotech @ 08.04.2005. 14:50 ] @
nemogu da instaliram windows xp na hard i moram da napomenem da je jos jedan pre toga crko
[ Carnivore @ 08.04.2005. 22:01 ] @
Nismo mi baba Vange, vidovite Zorke i ostali koji pogadjaju sve redom. Daj malo vise informacija.....
[ biotech @ 08.04.2005. 22:56 ] @
ma kapiram da nisi zvezdano oko nego sam se mnogo iznervirao pa sam izasao malo da se iskuliram.meni se ne desavaju inace ovakve stvari nego kad ostavim drugima da se za***ju sa mojim hardverom.evo kakva je situacija.palim komp,nece da se podigne sistem,aha vidim kao neko je zaboravio floppy,vadim ga restart i opet nista(inace detektuje pravilno dva ide uredjaa tj. hdd koja imam zabodena prilikom startovanja racunara),vidim ja 100% je nesto sa hardom i ubacujem windows xp da probam da instaliram.startuje se setup kad ono kaze mi da ne moze da pristupi masteru a slva uredno detektuje.tu se mnogo iznerviram,izvadim master i odlozim ga a u tu granu ubodem drugi hard i probam da instaliram xp,sve prolazi kako treba setup kopira fajlove i onda restartuje masinu,detektuje hard i kada treba da pocne instalacija na ekranu se pojavljuju neke mrlje i komp se zablokira.u attachmentu je slika.

inace nForce2 ploca amd 2000+.u biosu ove ploce ima opcija da se uljuci virus detekcija koja je jedno vreme upozoravala nesto ali sam u to vreme inslirao xp i linux i svasta nesto pa sam pomioslio da detektuju upise u mbr pa sam je jednostavno iskljucio.na hardu su mi bitni podaci,da li je mozda neki virus u pitanju???pomagajte.




obratite paznju na smajlija

[Ovu poruku je menjao lancia88 dana 14.04.2005. u 11:47 GMT+1]
[ gsimon @ 14.04.2005. 09:09 ] @
koji je model diska?
[ biotech @ 14.04.2005. 12:24 ] @
maxtor 6Y**** ne znam tacno 80Gb
[ ivanpejic @ 13.05.2005. 22:02 ] @
Citat:
biotech: maxtor 6Y**** ne znam tacno 80Gb


Ok, maxtor, 'oće da prsne, ali ovaj smajli ne bi smeo da bude zbog njega, valjda.
Pre bih posumnjao u celovitost BIOS-a a i postavlja se pitanje da li ti je nešto od komponenti overklokovano, grafička?