[ Nemanjaya @ 08.04.2005. 20:04 ] @
Postavljen sajt: www.hotelsrbija.co.yu molio bih za komentare.
[ Nemanjaya @ 08.04.2005. 20:05 ] @
ah, da... imajte u vidu da zbog azurnosti klijenta jos uvek ne postoji kompletan text.
[ drdrksa @ 09.04.2005. 01:42 ] @
Kada vidim
Citat:
Optimizovano za Microsoft ® Internet Explorer 6.0
svaki komentar je suvisan ....
[ pajaja @ 09.04.2005. 09:44 ] @
Da, slazem se sa drdrksom, to OBAVEZNO izbaci zajedno sa onom glupom slicicom pored.

I u cemu je fora sa hostingom ?
mislim sto mora da stoji ko je hostovo sajt i jos njihov logo, sta li je....

Ova kombinacija boja mi se ne svidja... da ne pise 'hotel "srbija" Vrsac' pomislio bi da se radi o nekoj pekari...

[ VRKY @ 09.04.2005. 10:18 ] @
Nekako mi dijeluje pre natrpano... I loše je urađeno ovo ispod Posjetite. I mislim da bi bilo bolje da se malo suzi sajt (width), i da ponovno bude u centru...
Jel ovo mali bugić? Kad klikneš na indexu (srpskom) na engleski (zastava) on ti ok prebaci na eng. ali kad oš opet na srpski, stoji još uvjek ona engleska zastava, samo je izmjenjen tekst u srpski, zra ne bi trebala bit srpska zastava...
[ NetMouse @ 12.04.2005. 19:42 ] @
E iskreno deluje mi kao da si vežbao photoshop pa si ubacio svega i svačega.

Skontaj da tekst i sličicu linka staviš sve kao jedno, da ne bude da možeš da klikneš na svako posebno.

Mislim da je kvalitet slika previše loš, pa bih na tome poradio. Nije fazon da se sajt otvori za 1 sekund već i da izgleda na nešto.
[ minner @ 13.04.2005. 12:08 ] @
Kvalitet slika je ocajan, fali im neka ivica ili senka jer su ovako prosto nalepljene, ona slika u pozadini ne znam sta predstavlja do brdo nekih pixela. Za koju rezoluciju je optimizovan sajt? Jedino sto bi se moglo pohvaliti je header koji bolji od ostalih delova sajta!
Povecati kvalitet fotografija i uklopiti ih sa textom!