[ Nemanja Avramović @ 08.04.2005. 21:11 ] @
E ovako... na'vatao me profesor iz predmeta zvani mikroprocesori i programiranje (tako nesto :D) da radim za maturski temu web programiranje a odbrana da mi bude sajt da odradim za skolu...
E sad... kakav god sajt da napravim bice bolji od www.tsmladenovac.org (trenutni sajt), medjutim imam par problema:
1) ovaj njihov hosting nema podrsku za php+MySQL (YUBC S hosting, http://hosting.yubc.net/hostingS.htm), tako da ne znam cime cu da odbranim rad, osim javascriptom, mada....
2) ne znam sta da pisem... dajte mi neka uputstva za pisanje... ja umem da napravim php+sql guided site, medjutim *STA* da pisem o tome???

Olaksavajuca okolnost je to sto mi je profesor rekao da ce on od mene nauciti nesto iz mog maturskog...
[ Radovan__III @ 08.04.2005. 22:27 ] @
Pa za resenje pod 1) imas po meni 2 mogucnosti , za nadjes neki free mysql na netu ili da koristis tekst fajlove.

2) Pa originalnost je obicno prednost, taj tvoj profa ce verovatno vise gledati neki dizajn posto nema pojma ni o obicnom html-u.
[ Nemanja Avramović @ 08.04.2005. 23:40 ] @
1) kako da koristim text fajlove kad nema ni php??

2) ajoj... ma O CEMU da pisem, ljudi... nikad nisam to radio... dajte podnaslove :)
[ Nemanja Avramović @ 09.04.2005. 01:37 ] @
hvala ti, mada je danas vec sutra, ali ok :)

ma nema veze ako preteras, sto vise to bolje ;)
[ webmaster1 @ 09.04.2005. 08:35 ] @
ako ti nesto znaci, tema mog maturskog je bila PHP prezentacije...pa ako te zanima PDF varijanta..kazi:)
A sto se tice samog sajta...svaka skola se placa, pa ti fino uzmi host negde gde ima sve sto ti treba, i tamo digni sajt...kasnije ga zauriras i mozda dobijes neki kes od svega toga kroz neko vreme+budes skolski heroj:)
[ Nemanja Avramović @ 09.04.2005. 13:37 ] @
posalji taj pdf na avramyu at gmail dot com

i tako......
[ Nemanja Avramović @ 11.04.2005. 23:51 ] @
Citat:
Goran Rakić: dobijas sutra ispisan neki moj predlog teza, mada nemoj se radovati unapred ja imam obicaj da preteram sa tezama za srednjoskolske maturske radove :)


koliko tebi traje dan? :D to si mi rekao pre 3 dana i nishta...
[ Kiza The Killer @ 07.06.2005. 19:48 ] @
Shta bi rasta niko nishta da ti poshalje. Javi ako neshto nadjesh treba i meny. Dali si znao da to treba da se preda u čtevrtak?
[ Kiza The Killer @ 07.06.2005. 19:51 ] @
Nemanja pošalji mi taj pdf o php-u ako si dobio.
;)
[ webmaster1 @ 08.06.2005. 07:19 ] @
poslao sam mu....jos poodavno
[ vsi @ 16.07.2005. 11:05 ] @
Ja licno rradm u Dreamweaweru mx,a ne znam PHP.Imam 14 god.i napravio sam site koji nije nizasta>Mozete ga pogledati na www.vsi.cjb.net pa kako vam se svidja :::(((((????

Pozdrav

Moze i na PM
[ scorpyo @ 28.04.2009. 14:58 ] @
e pozz svima i od mene i meni treba vec uradjen maturski rad na temu Web programiranje pa ako tko ima bio bih zahvalan da mi posalje ili postavi na forum....