[ mii @ 09.04.2005. 13:46 ] @
Poceo sma da ucim C# , ali sa namjerom da radim ASP.NET ,interesuje me koliko treba duboko da ulazim u c# da bi mi bilo dovoljno za rad u ASP.NET ,jer me samo web aplikacije interesuju
[ negyxo @ 10.04.2005. 09:59 ] @
Sto dublje to bolje. Mislim da je tesko dati odgovor na tvoje pitanje. Dosta je relativno.
Recimo ti naucis samo deo koji se odnosi na pravljenje stranica sto ce ti omoguciti da pravis lepe i dinamicne stranice. Jednog dana ces mozda dobiti zadatak da napravis nesto sto ce morati da se odradi na serveru kao na prim. da se odredjeni fajl smesti na neku odredjenu lokaciju, preimenuje, zipuje... i gomila jos stvari koja ce zahtevati poznavanje i IO operacija, rad sa gomilom drugih biblioteka ne vezanih za web itd. E tu ce ti onda dobro doci da znas sto vise stvari. Ovo je sve mozda. Na tebi je da odlucis koliko siroko ces da naucis. Meni nekako najbolja tehnika je da ucis sve ono sto ti treba za funkcionalonst programa pa potom dolaze finese (usavrsavanje). Tesko je reci "ucim samo ovo i samo to cu da radim". (odnosno lako je reci ali tesko izvodljivo :)

Pozdrav
[ jablan @ 10.04.2005. 10:31 ] @
Ovo je otprilike kao da si pitao: "Hoću da razgovaram samo sa Nemicama, Nemci me ne interesuju. Koliko temeljno treba da učim nemački jezik?". Učenje jezika je jedna, njegova primena u određenoj oblasti potpuno drugačija stvar.
[ mii @ 10.04.2005. 11:45 ] @
hvala korisno mi je i to znati
>

----------------------------------------------------------------------------
WebMax! - Internet Crna Gora Service